Pomysły na prezent dla dziecka 12mc+

Przed Wami nasze pomysły na prezent dla dziecka 12mc+. Zebraliśmy ponad 17 inspiracji specjalnie dla Gwiazdora i Świętego Mikołaja – zabawki, materiały plastyczne, instrumenty muzyczne, książki. Wejdźcie i znajdźcie coś idealnego dla siebie i swoich maluchów.

Pomysły na prezent dla dziecka 12mc+

W naszym przedświątecznym zestawieniu znajdziecie ponad 17 pomysłów, ale nie wszystkie to zabawki. Uważamy z Tatą Kakaludka, że świetnym pomysłem na upominki dla małych dzieci są również inne rzeczy. Na przykład różnego rodzaju materiały plastyczne czy instrumenty muzyczne. W tym wieku dzieci są bardzo kreatywne i chętne do tworzenia!

Każdy mały artysta będzie się cieszyć z otrzymanego bębenka czy deszczownicy – zapewniam Was o tym. Wydobywanie dźwięków jest bardzo rozwijające i stymulujące. Farby, kredki czy pisaki zawsze się przydają, bo zużywa się ich bardzo dużo w zabawie z najmłodszymi. Zachęcam więc do wpisania kilku naszych propozycji na listę Waszego Gwiazdora 😉

Dajcie znać w komentarzach jakie Wy macie pomysły na prezenty dla maluchów w tym wieku. Czym zaskoczycie swoje dzieci w tym roku? Co znajdą pod choinką? Chętnie przeczytamy, zainspirujemy się i przekażemy do wiadomości naszego Świętego Mikołaja!

klocki mega bloks + wózek do zbierania klocków

LINK DO CENEO: https://www.ceneo.pl/40714324#crid=121674&pid=14322

drewniana kolejka Smiki

LINK DO CENEO: https://www.ceneo.pl/50425211#crid=121676&pid=14322

klocki edukacyjne

wibrujący słonik fisher price

Wibrujący i grający słonik Fisher Price pomaga w zasypianiu. Ponad 10 minut delikatnej i przyjemnej dla ucha muzyki.

LINK DO CENEO: https://www.ceneo.pl/28729396#crid=121677&pid=14322

kredki

play-doh

LINK DO CENEO: https://www.ceneo.pl/42399118#crid=121680&pid=14322

drewniana układanka

muzyczne instrumenty

Deszczownica to jeden z moich ulubionych instrumentów muzycznych. Jej kojące dźwięki przypominają uderzenia kropel deszczu o blaszany dach. Dla mnie to coś bardzo uspokajającego i relaksującego. Podobnie obserwowanie przesypujących się metalowych kuleczek.

Blubbiś Blubbisie
blobbie’s Blobbiemorphers

Zabawka Roku 2005 i 2006 w USA. Śmieszna pluszowa zabawka zmieniająca kształt. Dostępna w wersji: Blubbiś ryba, ważka, królik, delfin, lama, orzeł, renifer i król hexów.

LINK DO CENEO: https://www.ceneo.pl/10065590#crid=121681&pid=14322

drewniane auta

jeździk statek piracki

farby w pędzelkach

książki

farby do malowania palcami

piasek kinetyczny

klocki piankowe

LINK DO CENEO: https://www.ceneo.pl/26877998#crid=121682&pid=14322

drewniane klocki

To już koniec naszego zestawienia. Mamy nadzieję, że odnaleźliście w nim coś dla siebie. Bardzo chętnie dowiemy się, co czeka na Wasze maluchy pod choinką. Dajcie nam znać w komentarzach!

Autor: MamaKakaludka

Mama z Poznania. Nauczycielka. Mól książkowy. Estetka. Niespokojna dusza.

15 myśli na temat “Pomysły na prezent dla dziecka 12mc+”

 1. Na ten moment nie mam żadnego dziecka do obdarowania ale jeszcze kilka miesięcy temu zastanawiałam się co zakupić maluchowi w takim wieku. Wybór padł na książeczkę, ale na przyszłość będę miała więcej inspiracji do wyboru. 🙂

 2. Większość rzeczy, oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku, przetestowaliśmy. I rzeczywiście młodemu się podobało, a niektórymi zabawkami bawi się do dziś. 🙂

 3. Bardzo przydatne zestawienie, pod którym podpisuję się rękami i nogami. W szczególności dlatego, że nie ma tutaj tych świecąco-grających głupot! Kto to wymyśla?
  Z waszego zestawienia moje faworyty to:
  1. Wózek z klockami – super sprawa, chociaż wydaje mi się, ze bardziej dla 2 lataka niż dla roczniaka.
  2. Drewniana kolejka, drewniane klocki – wszystko co drewniane ma u mnie plus 10 do zajefajności 🙂
  3. Deszczownica – jest piękna i wpadła mi w oko jak przeglądałam sklepy internetowe. Chyba kiedyś się na nią skuszę. Dla dziecka oczywiście! 😀
  4. Książki są według mnie zawsze najlepszym prezentem 🙂

Dodaj komentarz