Kto mieszka za meblami? Książka autorstwa 6-latki! Pola Stępniewicz miała tylko tyle lat, gdy napisała książkę! Fundusze na jej wydanie zbierała wraz z rodzicami na PolakPotrafi.pl.

Kto mieszka za meblami? Książka autorstwa 6-latki!

Przychodzi taki moment w dorastaniu dzieci, gdy część z nich zaczyna bać się ciemności, nocnych odgłosów czy potworów w szafie. W tej książce znajdziecie sposób na to, jak te straszliwe bestie oswoić.

Pola miała 6 lat, gdy opowiedziała mamie historię o potworach mieszkających w domu i stworzyła do niej wiele ilustracji. Pani Ewa postanowiła pomóc córce w spełnieniu marzenia i wydać tę książkę dzięki zbiórce pieniędzy na stronie polakpotrafi.pl.

Dzięki wsparciu wielu osób udało się zebrać na ten cel blisko 10,000 zł, a ta wyjątkowa książka, napisana przez dziecko dla innych dzieci, jest już gotowa do kupienia w przedsprzedaży!

Książka Poli jest dostępna na stronie wydawnictwa Vismedia:
https://vis-mediasklep.pl/pl/p/Kto-mieszka-za-meblami-PRZEDSPRZEDAZ/245

Przy wydaniu tej książki Polę wparła m.in. psycholog dziecięca, która sprawowała pieczę nad treścią oraz ilustratorka – na podstawie rysunków dziewczynki stworzyła ilustracje.

Znajdziecie w niej nie tylko historię pewnego chłopca, który próbuje oswoić swoje lęki, ale również ciekawe ilustracje. Jest w niej też kilka specjalnych miejsc, dzięki którym nasze dziecko jest częściowo jej współautorem.

Kolorowanki, miejsca na własne rysunki – bardzo podoba mi się takie włączanie małych czytelników w współtworzenie książek.

Dedykowana jest dla dzieci w wieku od 5 lat (informacja z okładki). Moim zdaniem sprawdzi się równiez w przypadku młodszych czytelników.

Regularna cena książki to 35,00 zł, ale na stronie wydawnictwa podanej wyżej możecie zamówić ją w przedsprzedaży za 29,00 zł.

Już jutro w południe na naszym blogu znajdziecie wpis z regulaminiem konkursu „Kto mieszka za meblami?”. Do wygrania mamy dla Was dwie takie książki!

Koniecznie zajrzyjcie do nas w południe: https://kakaludek.com/najnowsze

Za przekazanie tej książki do recenzji dziękujemy wydawnictwu Vis Media

One thought on “Kto mieszka za meblami? Książka autorstwa 6-latki!”

Leave a Reply