Star Stable. Opowieści o zmroku – Helena Dahlgren. Niesamowite historie z dreszczykiem, pełne magii i tajemnic. Lepiej nie opowiadaj ich po zmroku!

Star Stable. Opowieści o zmroku – Helena Dahlgren [RECENZJA]

Jesień to w wielu kulturach czas obchodów świąt i tradycji, które nawiązują do świata duchów, magii i innych tajemniczych zjawisk. Halloween zbliża się wielkimi krokami, a najnowsza część serii książek o przygodach dziewczyn ze Star Stable idealnie wpasowuje się w ten mistyczny klimat.

„Opowieści o zmroku” to zbiór historii z dreszczykiem, które przydarzyły się naszym głównym bohaterkom, czyli Lindzie, Lisie, Alex i Anne. Nie ma obawy, że opowieści z tej książki okażą się zbyt straszne dla młodszego czytelnika, ponieważ kierowana jest w szczególności do dzieci w wieku 9-12 lat.

Zobacz: https://wydawnictwoznak.pl/ksiazka/Star-Stable-Opowiesci-o-zmroku/9602

Liczba stron: 136

Cena: od 24,98 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/113307705#crid=488549&pid=14322

Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy Alex znajduje w stajni list, a w nim tajemniczą i niepokojącą wiadomość:

Twoje przyjaciółki są w niebezpieczeństwie. Jedź na teren piknikowy w Dolinie Złotych Wzgórz, aby dowiedzieć się więcej. Nikomu o tym nie mów.

Na miejscu okazuje się, że nie ona jedna została w ten sposób zwabiona do Doliny Złotych Wzgórz. Przy ognisku spotykają się wszystkie cztery przyjaciółki i w oczekiwaniu na rozwiązanie zagadki, kto jest autorem listów, postanawiają poopowiadać sobie niesamowite historie, które im się przydarzyły.

Każda opowieść jest inna, ale każda pełna niewyjaśnionych zjawisk, magii i tajemnic, które do tej pory dziewczyny trzymały przed sobą w sekrecie. Dzięki temu stopniowo zbliżają się do prawdy i odkrywają, co muszą zrobić podczas tej wyjątkowej nocy. Kim jest Shari i czego od nich chce? Zanurzcie się w tę magiczną historię i dowiedzcie się sami.

Upiorne opowiadanie, które znajdziecie jako dodatek na końcu książki:

Spis treści:

Zajrzyj na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/kakaludekblog/

Za przekazanie książki do recenzji dziękujemy Wydawnictwu Znak:

Leave a Reply