Łatwe w utrzymaniu w czystości. Ekspresowe w montażu – można szybko je złożyć i rozłożyć lub zabrać ze sobą i przewieźć w inne miejsce. Grubsze niż typowe puzzle dla dzieci i co najważniejsze – nie wypadają z nich literki i cyferki! Dostępne w kilku kolorach, które można dowolnie łączyć.

Mata piankowa puzzle fitness Axer Sport

Nic bardziej nie wyprowadzało mnie z równowagi przy pierwszym dziecku niż wiecznie rozrzucone po bawialni kolorowe piankowe puzzle, ich brakujące środki (literki i cyfry) oraz zbyt małe dla maluszków elementy, które wyrzuciłam zaraz po zakupie tamtych puzzli.

Dla Braciszka Kakaludka postanowiłam poszukać takiej maty, którą będziemy mogli szybko pozbierać, by odkurzyć i umyć pod nią podłogę lub co często robiliśmy w przypadku Kakaludka – zabrać ze sobą w gości, by mieć gdzie na obcej podłodze położyć naszego maluszka.

Cena od: 42,49 zł

Wymiar jednego elementu: 62 x 62 x 1,2 cm

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/55058498#crid=155966&pid=14322

Znalazłam genialne dla nas rozwiązanie – matę piankową dla klubów fitness. Jest grubsza od zwykłych kolorowych puzzli. Dostępna w kilku kolorach, które można ze sobą dowolnie łączyć np. w bardzo modną szachownicę.

Mata piankowa puzzle fitness Axer Sport jest ładnie zakończona takimi dodatkowymi elementami, które widać na zdjęciu poniżej, przez co jest równa i kwadratowa. Świetnie izoluje chłód od podłogi i nie ślizga się po panelach, bo od spodu jest wykonana z antypoślizgowego tworzywa.

To jedno z moich najlepszych zakupów przy młodszym dziecku. Cała mata składa się tylko z 4 kawałków przez co sprząta się ją w tempie ekspresowym, a ma wymiary około 126 cm x 126 cm.

A Wy na czym kładliście Wasze maluszki? Na dywanie, kocyku, piankowych puzzlach, czy może znaleźliście coś całkiem innego?

Leave a Reply