Magiczne istoty, niesamowite przygody i świat pełen niezwykłości. Młodzi bohaterowie, przed którymi stoi trudne zadanie do wykonania. Czy Kendra i Seth poradzą sobie i sprostają wyzwaniu? Czy to początek nowej ery smoków?

Smocza Straż, czyli nowe przygody Baśnioboru Brandona Mulla [RECENZJA]

Zapraszamy Was dziś na krótką recenzję nowej książki Brandona Mulla. „Smocza Straż” to długo wyczekiwana kontynuacja znanej i lubianej serii „Baśniobór”. Wraz z nią do sprzedaży trafiło coś wyjątkowego dla prawdziwych fanów – „Baśniobór. Księga Wyobraźni”. Zbiór łamigłówek, kolorowanek i wielu innych ciekawych zadań do wykonania.

Piętnastoletnia Kendra i jej młodszy brat Seth są wnukami kapitana Rycerzy Świtu, organizacji strzegącej magicznych rezerwatów na świecie. W przeszłości brali udział w wielkich wydarzeniach i przyczynili się do uwięzienia w azylach niebezpiecznych i groźnych smoków.

Te jednak pod namową przebiegłego Celebranta – Króla Smoków zaczynają się buntować. Nie chcą dłużej żyć w zamknięciu, lecz pragną wolności. Tym samym azylowi grozi upadek i zniszczenie. Pokój w świecie Baśnioboru i innych rezerwatów wisi na włosku. Na uwolnienie bestii nie można pozwolić.

Sytuację komplikują niespodziewani przez rodzeństwo goście – Knox i Tess. To niczego nieświadomi kuzyni głównych bohaterów. Czy oni również odkryją sekret Baśnioboru? Jaka jest ich rola w nadchodzących wydarzeniach?

Przed Kendrą i Sethem wielkie wyzwanie. Muszą podjąć się niemożliwego. We dwójkę zostają opiekunami Gadziej Opoki, a ich zadaniem jest zapanować nad chaosem, powstrzymać smoki przed rebelią i ochronić ludzkość przed ich ujawnieniem.

Czy odważnym bohaterom uda się kolejny raz powstrzymać zło i zniszczenie? Czy spokój znów zapanuje w magicznym świecie Baśnioboru? Tego dowiecie się sami, gdy sięgniecie po tę niezwykle wciągającą książkę.

Ja z niecierpliwością zabieram się za czytanie pięciu tomów z poprzedniej serii.

CENA: od 19, 83 zł

Porównaj ceny z Ceneo:

https://www.ceneo.pl/56464432#crid=151301&pid=14322

Baśniobór księga wyobraźni

Z pewnością ta książka aktywności przypadnie do gustu młodym czytelnikom. Można spędzić przy jej wypełnianiu dużo czasu. Znajdziecie w niej kolorowanki, łamigłówki, testy, zagadki i wiele innych. Zdecydowanie wspiera kreatywność nie tylko dzieci, ale również ich rodziców.

Cena od: 15, 68 zł

Porównaj ceny z Ceneo:

https://www.ceneo.pl/56564035#crid=151302&pid=14322

Za możliwość poznania magicznego świata Baśnioboru i pokochania jego bohaterów serdecznie dziękujemy Wydawnictwu W.A.B., które przekazało nam niniejsze książki.

Ja od dziecka kochałam czytać o magicznych stworzeniach i niezwykłych światach. Czekam ogromnie na dzień, gdy w ten świat będę mogła zaprosić Kakaludka i jego Brata. A czy Wasze dzieci też lubią takie książki? A może sami je z chęcią czytacie?

Leave a Reply