Smocza Straż, czyli nowe przygody Baśnioboru Brandona Mulla

Magiczne istoty, niesamowite przygody i świat pełen niezwykłości. Młodzi bohaterowie, przed którymi stoi trudne zadanie do wykonania. Czy Kendra i Seth poradzą sobie i sprostają wyzwaniu? Czy to początek nowej ery smoków?

Smocza Straż, czyli nowe przygody Baśnioboru Brandona Mulla

Zapraszamy Was dziś na krótką recenzję nowej książki Brandona Mulla. „Smocza Straż” to długo wyczekiwana kontynuacja znanej i lubianej serii „Baśniobór”. Wraz z nią do sprzedaży trafiło coś wyjątkowego dla prawdziwych fanów – „Baśniobór. Księga Wyobraźni”. Zbiór łamigłówek, kolorowanek i wielu innych ciekawych zadań do wykonania.

Piętnastoletnia Kendra i jej młodszy brat Seth są wnukami kapitana Rycerzy Świtu, organizacji strzegącej magicznych rezerwatów na świecie. W przeszłości brali udział w wielkich wydarzeniach i przyczynili się do uwięzienia w azylach niebezpiecznych i groźnych smoków.

Te jednak pod namową przebiegłego Celebranta – Króla Smoków zaczynają się buntować. Nie chcą dłużej żyć w zamknięciu, lecz pragną wolności. Tym samym azylowi grozi upadek i zniszczenie. Pokój w świecie Baśnioboru i innych rezerwatów wisi na włosku. Na uwolnienie bestii nie można pozwolić.

Sytuację komplikują niespodziewani przez rodzeństwo goście – Knox i Tess. To niczego nieświadomi kuzyni głównych bohaterów. Czy oni również odkryją sekret Baśnioboru? Jaka jest ich rola w nadchodzących wydarzeniach?

Przed Kendrą i Sethem wielkie wyzwanie. Muszą podjąć się niemożliwego. We dwójkę zostają opiekunami Gadziej Opoki, a ich zadaniem jest zapanować nad chaosem, powstrzymać smoki przed rebelią i ochronić ludzkość przed ich ujawnieniem.

Czy odważnym bohaterom uda się kolejny raz powstrzymać zło i zniszczenie? Czy spokój znów zapanuje w magicznym świecie Baśnioboru? Tego dowiecie się sami, gdy sięgniecie po tę niezwykle wciągającą książkę.

Ja z niecierpliwością zabieram się za czytanie pięciu tomów z poprzedniej serii.

CENA: od 19, 83 zł

Porównaj ceny z Ceneo:

https://www.ceneo.pl/56464432#crid=151301&pid=14322

Baśniobór księga wyobraźni

Z pewnością ta książka aktywności przypadnie do gustu młodym czytelnikom. Można spędzić przy jej wypełnianiu dużo czasu. Znajdziecie w niej kolorowanki, łamigłówki, testy, zagadki i wiele innych. Zdecydowanie wspiera kreatywność nie tylko dzieci, ale również ich rodziców.

CENA: od 15, 68 zł

Porównaj ceny z Ceneo:

https://www.ceneo.pl/56564035#crid=151302&pid=14322

Za możliwość poznania magicznego świata Baśnioboru i pokochania jego bohaterów serdecznie dziękujemy Wydawnictwu W.A.B., które przekazało nam niniejsze książki.

Ja od dziecka kochałam czytać o magicznych stworzeniach i niezwykłych światach. Czekam ogromnie na dzień, gdy w ten świat będę mogła zaprosić Kakaludka i jego Brata. A czy Wasze dzieci też lubią takie książki? A może sami je z chęcią czytacie?

Dodaj komentarz