wyjątkowe rajstopy z jonami srebra veera 1

Znasz uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, których ból wzmaga się głównie wieczorami, gdy kładziesz się spać? A może już obserwujesz u siebie pierwsze pękające naczynka? To mogą być objawy osłabionego krążenia krwi. Zajrzyj do mojego wpisu i sprawdź, co możesz zrobić dla swoich nóg już dziś.

Wyjątkowe rajstopy wzbogacone jonami srebra Veera

Nigdy bym się nie spodziewała, że w tak młodym wieku problem ciężkich i zmęczonych nóg będzie też moim problemem. Przecież jem zdrowo, mało ważę i dbam o siebie. Niestety w mojej rodzinie zaburzenia krążenia występują bardzo często, dlatego zależy mi na wczesnej profilaktyce.

Szczerze mówiąc, rajstopy przeciwżylakowe kojarzyły mi się do tej pory wyłącznie z grubymi i brzydkimi rajstopami – takimi w sraczkowatym i odpychającym kolorze. Wyobraźcie więc sobie moje zdziwienie, gdy odpakowałam paczkę od Veera i znalazłam w niej takie cuda! Tych eleganckich rajstop i seksownych pończoch nikt nie podejrzewałby o jakieś właściwości lecznicze, prawda?

20161011_125723

wyjątkowe rajstopy z jonami srebra veera 4

Veera zapewnia, że ich rajstopy przynoszą ulgę już po pierwszym założeniu. Pomagają w przypadku objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, opuchlizna, pękające naczynka tzw. pajączki, uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Są wzbogacone jonami srebra dla higieny, ochrony i czystości nóg przez cały dzień.

Na pierwszy rzut oka widać, że rajstopy są wytrzymałe. Splot w kształcie plastra miodu jest widoczny gołym okiem – jego zadaniem jest nie tylko stymulować nasze krążenie do pracy, ale i zadbać o to, by rajstopy były bardziej odporne na zniszczenie niż produkty innych firm. Mają anatomiczny kształt nogi oraz zaznaczoną piętę i palce. Dzięki temu ucisk znajduje się zawsze tam gdzie powinien i nie ma możliwości, że źle je założymy.

moje doświadczenia z rajstopami veera

Po miesiącu testowania rajstop i pończoch Veera jestem bardziej niż zadowolona. Faktycznie – czuć różnicę już po pierwszym założeniu. Na koniec dnia nogi bolą zdecydowanie mniej, a odczuwalny w ciągu dnia ucisk tych profilaktycznych produktów jest całkiem przyjemny. Obawiałam się, że będą uciskać mnie w brzuch, czego bardzo nie lubię, na szczęście uciskają tylko nogi 😉

Ogromnym plusem produktów Veera jest wzmocniona pięta i palce oraz ten wyjątkowy splot. Notorycznie zdarzało mi się przedzierać lub zadzierać o coś rajstopy innych producentów, dlatego każda dodatkowa pomoc jest jak najbardziej na plus. Jeśli szukacie mocnych i odpornych na puszczanie oczek rajstop na jesień, to serdecznie polecam właśnie te.

Produkty Veera są dostępne w szerokiej gamie kolorów, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ciekawostką jest fakt, że podkolanówki kompresyjne można dostać w opcji z palcami lub bez – to cenna informacja dla wielbicielek butów bez palców.

veera

dostępne produkty uciskowe marki veera

W linii produktów przeciwżylakowych (i profilaktycznych) dostępne są rajstopy, pończochy i podkolanówki w rozmiarach od S do XXL. Znajdziecie też trzy rodzaje grubości (ilość DEN):

  • 40 DEN ucisk profilaktyczny 8-12 mmHg – pierwsze objawy: zmęczone, bolące i ciężkie nogi
  • 70 DEN ucisk profilaktyczny 13-17 mmHg – zmęczone nogi, ból pod koniec dnia, ból nóg i obrzęk w okolicy kostki
  • 140 DEN I klasa ucisku  18-21 mmHg – pierwsze zmiany żylne, pąjączki pękanie naczynek, ciągły ból nóg, bolące i spuchnięte nogi

Gdzie można kupić rajstopy Veera?

Rajstopy marki Veera znajdziecie w aptekach, sklepach medycznych i w sklepie internetowym https://pomaranczka.pl/ .


wyjątkowe rajstopy z jonami srebra veera 3

wyjątkowe rajstopy z jonami srebra veera 2

Ty również rozpocznij profilaktykę pięknych
i zdrowych nóg z Veera już dziś! 🙂

 

 

12 thoughts on “Wyjątkowe rajstopy wzbogacone jonami srebra Veera”

  1. Już ten post zaintrygował mnie na Instagramie. Jednak zostawiam sobie wieksze czytanie na weekend.
    Co do samego tematu uważam, że trudno znaleźć te idealna i tylko pozazdrościć. Chyba też muszę się zorientować co i jak,
    Pozdrawiam

  2. Mój problem polega na tym, że noszę głównie spodnie, ale chyba sobie sprawię jakieś takie rajstopki, bo moje popękane naczynka nie wyglądają zbyt pięknie. Zawsze warto spróbować. Na pewno nie zaszkodzą. Dzięki za uświadomienie.

Leave a Reply