Abonament obiadowy to pakiet 10 lub 20 obiadów z dowozem do Ciebie. Czy to się opłaca? Czy potrawy są smaczne, a porcje duże? Kto powinien być z nich najbardziej zadowolony? Zapraszamy na naszą recenzję we wpisie.

Abonament obiadowy od Pan Pyra Catering Poznań

W minionym tygodniu mogłam odpocząć od kuchni i gotowania, bo nasze posiłki dostarczał Pan Pyra Catering.

Codziennie w określonym przedziale godzinowym (w naszym przypadku było to około godziny 13) kierowca dowoził nam dwa zestawy obiadowe zupa+danie główne w ramach abonamentu obiadowego.

Abonament obiadowy można wykupić na 2 tygodnie w cenie 129zł za 10 obiadów (dostarczane w dni robocze, od poniedziałku do piątku) lub na 4 tygodnie za 249zł.

Jadłospis tygodniowy znajduje się na stronie internetowej – jeśli czegoś nie lubimy, możemy wymienić posiłek na coś z oferty standardowej – specjalności szefa kuchni, które w ofercie są na stałe.

Strefę dowozu możemy sprawdzić wpisując adres dostawy – naszego domu, miejsca pracy czy szkoły.

https://www.panpyra.pl/dostawa

Posiłki dostarczane są zimne w specjalnych pojemnikach służących do podgrzewania w mikrofalówce. Na każdym opakowaniu jest też informacja ile minut podgrzewać danie.

Nasz tygodniowy jadłospis abonamentu obiadowego wyglądał następująco:

ŻUREK Z BIAŁĄ KIEŁBASĄ + PIECZEŃ Z KARKÓWKI W CIEMNYM SOSIE Z KOPYTKAMI I BURAKAMI

ZUPA POMIDOROWA Z MAKARONEM + SKRZYDEŁKA Z KURCZAKA Z RYŻEM PO TURECKU

ZUPA GULASZOWA Z MIĘSEM + NALEŚNIKI Z MIĘSEM

ZUPA Z DYNI + PANIEROWANY FILET Z MIRUNY Z ZIEMNIAKAMI I KAPUSTĄ KISZONĄ

Ostatniego dnia dostaliśmy również dodatkową porcję warzyw i ryżu dla Kakaludka, który notorycznie nasze porcje obiadowe podjadał 😉

Po tych kilku dniach bez gotowania przy noworodku w domu jestem pewna, że taki abonament obiadowy to genialny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Było to dla mnie ogromne odciążenie chociaż z części domowych obowiązków w tym trudnym początkowym okresie.

Osoby starsze, żyjące samotnie też mogłyby na takim pakiecie skorzystać. Ich dieta nie byłaby monotonna, a rodzina spokojna, że jedzą smacznie i zdrowo. Do tego nie trzeba się martwić o nie wyłączony gaz lub przypalone garnki.

Zapracowani i ci, którzy gotować nie lubią lub nie chcą w abonamencie obiadowym powinni również znaleźć coś dla siebie. Jest to ogromna wygoda i komfort.

Porcje są spore i odpowiednio duże dla osób o średnim apetycie. Tata Kakaludka najadał się, a czasem ostatniego gryzka zostawiał sobie na kolację. Ja jako matka karmiąca do zupy zagryzałam dwie skibki chleba i również się najadałam.

Z całą pewnością możemy Wam polecić ofertę Pana Pyry. Zachęcamy do wypróbowania ich abonamentu obiadowego.

Niniejszy wpis powstał dzięki uprzejmości firmy Pan Pyra Catering:

https://www.panpyra.pl/

 

 

 

4 thoughts on “Abonament obiadowy od Pan Pyra Catering Poznań”

  1. Pychota i ceny przystępne 🙂
    Ja co prawda, mając noworodka w domu, miałam więcej czasu niż teraz, gdy syn ma 7miesięcy i nie śpi tak długo w dzień jak kiedyś. Mikrofalówki w domu brak, także za każdym razem musiałabym odpalać piekarnik. Ale wszystko jest do zrobienia.
    Dzięki za wpis, dobrze wiedzieć, że istnieje coś takiego 🙂

  2. Dzięki za wpis, Bałtycka jest bardzo blisko nas, notabene jeżdżę do pracy przy tej ulicy 🙂 już się zastanawiam jak wypróbowaniem abonamentu 🙂 chronicznie brakuje mi czasu na gotowanie 🙂 Pani Natalko, jak to jest: 10 obiadów za 129,00 zł to pakiet na dwa tygodnie?

Leave a Reply