Bójka na słówka to nowość od wydawnictwa Edgard. Gra dla całej rodziny, która przez zabawę wspiera naukę języka angielskiego.

Bójka na słówka – gra do nauki angielskiego od Edgard

Dzieci najchętniej uczą się przez zabawę, a zdecydowana większość uwielbia rywalizację i współzawodnictwo podczas różnego rodzaju gier.

Nowość od wydawnictwa Edgard to gra karciana do nauki języka angielskiego dla całej rodziny. Szybkie rozgrywki nie pozwolą Wam na nudę!

W małym pudełku, które sprawdzi się np. podczas rodzinnych wyjazdów znajdziecie:

  • 103 karty do gry
  • słowniczek obrazkowy na kartach
  • karty ze zwrotami przydatnymi w grze
  • instrukcję obsługi

Karty do gry są dwustronne i dwukolorowe – zawierają wyrazy dla początkujących (kolor purpurowy) i dla bardziej zaawansowanych (kolor pomarańczowy). Łącznie jest na nich aż 200 słówek!

Słowniczek obrazkowy na kartach

Karty do gry – słówka dla początkujących

Karty do gry – słówka dla bardziej zaawansowanych

W dołączonej do gry instrukcji znajdziemy propozycje wykorzystania kart w rozgrywkach:

  • FAMILY – rozgrywka dla najmłodszych dzieci, najbardziej zaawansowany gracz wypowiada angielskie słówko, a pozostali uczestnicy jak najszybiej wskazują je na obrazku
  • WARM-UP – dla początkujących, wykładamy na stół dwie dowolne karty i jak najszybciej odszukujemy parę np. SŁOWO-SŁOWO, SŁOWO-RYSUNEK, RYSUNEK-RYSUNEK
  • IN THE MIDDLE – na stole umieszczamy jedną kartę, a resztę dzielimy pomiędzy graczy. Każdy z nich wyjmuje po jednej karcie ze swojego stosu i stara się jak najszybciej odszukać istniejące na kartach elementy wspólne
  • I’M FASTER – gracze jednocześnie odkrywają jedną kartę ze swojego stosu, wygrywa ten, kto odkryje parę najszybciej.

Gra idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w szkole, czy podczas zajęć dodatkowych. Cena gry jest całkiem przystępna, bo na dzień dzisiejszy można znaleźć ją w sklepach internetowych już za 27zł. Rozgrywki są szybkie, dlatego z pewnością spodoba się wielu dzieciom.

Zajrzycie jutro na nasz profil na Facebooku, bo o godzinie 12:00 zaczynamy konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie ta gra!

Dziękujemy wydawnictwu Edgard za przekazanie gry „Bójka na słówka” do recenzji!

2 thoughts on “Bójka na słówka – gra do nauki angielskiego od Edgard”

Leave a Reply