Bójka na czytanie i Bójka na mnożenie od EDGARD GAMES to wspaniały sposób na naukę przez zabawę. Można grać aż na trzy różne sposoby!

Bójka na czytanie i Bójka na mnożenie – EDGARD GAMES

Już są kolejne nowości w ofercie gier od Edgard Games! Pamiętacie „Bójkę na słówka”? Teraz do zestawu dołączyły „Bójka na czytanie” i „Bójka na mnożenie”. Jeśli szukacie sposobów na naukę przez zabawę, to konieczcie rzućcie okiem na zdjęcia poniżej.

Tu przeczytasz naszą recezję gry BÓJKA NA SŁÓWKA do nauki języka angielskiego: https://kakaludek.com/bojka-na-slowka-gra-do-nauki-angielskiego-od-edgard/

BÓJKA NA CZYTANIE

Bójka na czytanie to gra, która polega na odnajdywaniu par, np. słówko-słówko, słówko-obrazek, obrazek – obrazek. Rozgrywki są szybkie, a karty umożliwiają grę na trzech różnych poziomach trudności – łatwym, średnim i trudnym.

Zobacz na stronie wydawnictwa: https://www.jezykiobce.pl/gry-dla-dzieci-i-mlodziezy/2171-bojka-na-czytanie-gra-do-nauki-czytania–5903792767197.html

Poziom łatwy (żółty) to krótkie i proste wyrazy, bez trudności ortograficznej, dlatego świetnie sprawdzą się u najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką czytania.

Poziom średni (różowy) to wyrazy dłuższe, a na kartach z poziomu trudnego (niebieskiego) znajdziecie słowa z dwuznakami i trudnościami ortograficznymi.

W dołączonej do kart instrukcji zaproponowano różne sposoby prowadzenia rozgrywki w zależności od poziomu umiejętności grających dzieci.

Nasz 4,5-letni Kakaludek jest wielkim fanem tej gry, dlatego nie obawiajcie się oznaczenia 6+ widniejącego na opakowaniu. To bardzo uniwersalna pomoc edukacyjna, która przyda się zarówno w domu, jak i w szkole.

BÓJKA NA MNOŻENIE

Bójka na mnożenie opiera się na takich samych zasadach, jak pozostałe gry z tej serii. Zadaniem graczy jest odszukanie pary, np. działanie – wynik, działanie – działanie, wynik – wynik.

Zobacz na stronie wydawnictwa: https://www.jezykiobce.pl/gry-dla-dzieci-i-mlodziezy/2172-bojka-na-mnozenie-gra-do-nauki-mnozenia-5903792767203.html

Karty podzielono na trzy poziomy trudności: łatwy (mnożenie przez 1-5 i 10), średni (mnożenie przez 6-9) i trudny (mnożenie w zakresie od 1 do 10)

Karty pozwalają na przeprowadzenie rozgrywki na trzy różne sposoby. To atrakcyjna forma doskonalenia umiejętności mnożenia. Dołączone do zestawu zielone karty będą świetną podpowiedzią dla dzieci, które dopiero uczą się tabliczki mnożenia.

Bójka na mnożenie to matematyczny trening dla dziecka i pomysł na wspólną zabawę w domu i w szkole. Podręczny format pozwala na zabranie jej ze sobą wszędzie.

Wszystkim rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz nauczycielom i terapeutom serdecznie polecam. To świetna pomoc dydaktyczna w przystępnej cenie. Z pewnością sięgniecie do niej nie raz.

Za przekazanie gier do recenzji serdecznie dziękujemy wydawnictwu Edgard

Leave a Reply