Niesamowita tablica, która podświetli rysunki Twojego dziecka! Teraz będą widoczne nawet w ciemności! Tablicę wystarczy wytrzeć suchą ściereczką i znów jest gotowa do zabawy!

Carotina Lisciani Fluorescencyjna Tablica LED

Zobacz w aleMaluch.pl: https://www.alemaluch.pl/Carotina-Tablica-Fluorescencyjna-Led,919919,p.html

Niesamowita tablica, która podświetli rysunki Twojego dziecka! Teraz będą widoczne nawet w ciemności! Tablicę wystarczy wytrzeć suchą ściereczką i znów jest gotowa do zabawy!

W opakowaniu znajdują się: trzy specjalne pisaki, tablica ze wspornikami, 15 dwustronnych kart z zadaniami, instrukcja obsługi, kartonowa podkładka.

Carotina Fluorescencyjna Tablica LED przeznaczona jest dla grupy wiekowej 3-6 lat.

Na dołączonych do tablicy kartach znajdziemy różnego rodzaju ćwiczenia grafomotoryczne – przygotowujące do nauki pisania np. pisanie po śladzie, szlaczki, kolorowanie. Każda z piętnastu kart jest dwustronna, czyli w opakowaniu jest aż 30 zadań wielkokrotnego użytku.

Fluorescencyjna Tablica LED jest zasilana trzema bateriami AAA, które nie są dołączone do zestawu. Wystarczy z tyłu tablicy przesunąć suwak, a od razu zacznie świecić. Z przodu tablicy znajduje się przycisk, dzięki któremu zmieniamy kolory i efekty świetlne. Trybów podświetlania jest łącznie aż osiem!

Tablicę możemy położyć na płasko lub ustawić w pionie, dzięki specjalnym wspornikom z tyłu zabawki. Kakaludkowi najwygodniej się z niej korzysta, gdy leży na ziemi.

Tablica robi niesamowity efekt zwłaszcza w przyciemnionym świetle (wieczorem) lub w ciemności.  Podświetlenia są niesamowite – rysunki wyglądają jak prawdziwe neony!

Wystarczy przygotować własne karty z zadaniami lub pozostawić dziecku tablicę do swobodnego rysowania, a będzie to zabawka uniwersalna i na długi czas.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej video recenzji tablicy na naszym kanale w YouTube:

Za przekazanie tej wyjątkowej tablicy do recenzji dziękujemy firmie Dante – dystrybutorowi czołowych marek zabawek dla dzieci!

Leave a Reply