Ponadczasowa i uniwersalna gra, która wciąga wszystkich bez względu na wiek. Smart Domino to genialny trening dla Twojego mózgu!

Gra Smart Domino – Czy jesteś dobry w te klocki?

Ponadczasowa i uniwersalna gra, która wciąga wszystkich bez względu na wiek. Smart Domino to genialny trening dla Twojego mózgu!

Bardzo lubię gry logiczne i różnego rodzaju łamigłówki, a Smart Domino świetnie nadaje się do ćwiczenia refleksu i spostrzegawczości. Bez względu na wiek zachwyci nawet najmłodszych graczy.

Kolorowe klocki z symbolami budzą ciekawość dzieci, dlatego w uproszczonej wersji potrafi w nią grać również nasz trzyletni Kakaludek. Układanie elementów według wzoru jest bardzo ważną umiejętnością, dlatego cieszy mnie fakt, że już teraz radzi sobie z tym całkiem dobrze.

Gra zawiera 20 klocków z symbolami oraz 60 kart z zadaniami o zróżnicowanym poziomie trudności – 12 kart w każdym z pięciu poziomów oznaczonych innymi kolorami.

Jak grać?

Na początku gry każdy gracz otrzymuje 5 klocków z kolorowymi symbolami. Zadaniem graczy jest ułożenie z nich wzoru identycznego jak ten przedstawiony na karcie. Punkt zdobywa osoba, która zrobi to jako pierwsza. Całą grę wygrywa gracz, który zebrał najwięcej kart za wygrane rundy.

Cena od: 69,60 zł

Zobacz w Ceneo: https://www.ceneo.pl/73988051#crid=232902&pid=14322

Za przekazanie gry do recenzji serdecznie dziękujemy FoxGames!

Odwiedź stronę FoxGame: http://foxgames.pl

Polub na Facebooku: https://www.facebook.com/FOXGAMESpl/

2 thoughts on “Gra Smart Domino – Czy jesteś dobry w te klocki?”

Leave a Reply