Zestawy kreatywne holenderskiej marki SES Creative są bezpieczne dla dzieci i zwierząt, nietoksyczne, wolne od parabenów, nie zawierają glutenu i łatwo się zmywają.

SES Creative My first – zestawy kreatywne dla dzieci

Zestawy kreatywne holenderskiej marki SES Creative są bezpieczne dla dzieci i zwierząt, nietoksyczne, wolne od parabenów, nie zawierają glutenu i łatwo się zmywają.

W ich bogatej ofercie znajdziecie najróżniejsze produkty dla dzieci:

  • najróżniejsze gliniane odlewy do malowania
  • drewniane zabawki do budowania i malowania
  • farby, kredki, pisaki, masy plastyczne
  • zestawy koralików z szablonami
  • maskotki do kolorowania
  • zestawy do produkcji świeczek, tworzenia biżuterii i innych ozdób
  • zestawy do nauki korzystania z nożyczek, młotka, kleju czy taśmy klejącej
  • i wiele, wiele innych

W naszym posiadaniu jest maskotka miś do malowania specjalnymi pisakami – po zabawie wystarczy go wyprać, a będzie jak nowy oraz zestaw farb do malowania palcami.

SES Creative My first Pluszak do kolorowania Miś

Cena od: 40,70 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/51583155#crid=235021&pid=14322

Kakaludek od razu zabrał się do pracy, dlatego nie zdążyłam zrobić zdjęcia czystego misia. Jedyny drobny minus tego produktu to fakt, że pisaki są cienkie, a materiał maskotki śliski, dlatego dość ciężko go pomalować małemu jeszcze dziecku.

SES Creative My first Zestaw do malowania palcami

Cena od: 41,28 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/62132159#crid=235022&pid=14322

W zestawie znajdują się cztery duże pojemniczki z farbami, porządny fartuszek zapinany na rzep i ze ściągaczami przy rękawach oraz rolka papieru.

Farby fantastycznie zmywają się z rączek zwykłą wodą lub mokrą chusteczką, a po praniu nie ma po nich nawet najmniejszego śladu na ubraniach.

Na pewno nie są to nasze ostatnie zestawy z tej firmy, ponieważ zdecydowanie są warte polecenia. Jeśli macie w domu kreatywne dzieciaki lub szukacie pomysłu na rozwijający prezent, to polecam przyjrzeć się bliżej ofercie SES Creative.

Naszym następnym zakupem będą odlewy gipsowe, te z dinozaurami wyglądają interesująco. Myślę, że spodobają się naszemu trzylatkowi.

Leave a Reply