Drewniana gra w łowienie rybek „Kolorowe wędkowanie” od Smily Play, to świetna jakość w dobrej cenie. Zabawka rozwija zdolności motoryczne dzieci oraz uczy rozpoznawania kolorów i liczb, a to wszystko za 30zł! W zestawie poza dziewięcioma wodnymi stworzeniami do łowienia, znajdziecie dwie wędki oraz dużą kolorową kostkę.

Kolorowe wędkowanie od Smily Play – nauka przez zabawę

Wędkarzyki od Smily Play składają się z planszy, 9 wodnych stworzeń, dwóch wędek oraz dużej kostki. Wszystko wykonane jest z drewna, z zachowniem największej dbałości o szczegóły.

Ceny od: 30,49 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/57041652#crid=175729&pid=14322

Na planszy znajdują się dwa uchwyty na wędki – można je tam postawić, oraz dwa słupki, na które można układać swoje złowione „rybki”.

Do złowienia mamy: 5 różnych rybek, żółwika, ośmiornicę, kraba i rozgwiazdę. Każda poza magnesem ma również w środku dziurkę, dzięki której możemy nałożyć naszą zdobycz na słupek.

Grę wygrywa ten, kto złowi  najwięcej. Można wykorzystać ją jednak nie tylko do nauki zasad i współzawodnistwa. Kolorowe wędkowanie świetnie rozwija motorykę dzieci, prezycję ruchu i dokładność oraz rozwija ich umiejętność skupienia na wykonywanym zadaniu.

Dzięki kostce dziecko losuje, którą rybkę musi złowić, a podczas zabawy jednocześnie powtarza znajomość kolorów i cyfr. Możemy w ten sposób ćwiczyć z dzieckiem po polsku lub w dowolnym obcym języku –  w naszym przypadku jest to angielski, który systematycznie przemycamy Kakaludkowi w zabawach.

Wykonanie tej zabawki jest bardzo dobre, kolory są żywe i atrakcyjne, drewno odpowiednio wyszlifowane. Kostka duża, a ilość możliwości do wykorzystania tej gry w nauce – ogromna. Przecież dzięki tym wędkom możemy Łowić nawet magnetyczne litery i cyfry z innych zabawek w naszym domu.

Na koniec zdjęcie opakowania, w którym ją znajdziecie. My kupiliśmy nasze rybki w http://www.czytam.pl są jednak dostępne również w wielu innych miejscach. Zajrzycie wyżej, gdzie wkleiłam Wam link z porównywarki Ceneo.

Kolorowe wędkowanie od Smily Play – nauka przez zabawę

Co myślicie o takich wędkarzykach? Mieliście podobne w dzieciństwie?
Te od Smily Play są zdecydowanie warte polecenia.

Leave a Reply