Króliczek Bing – puzzle i gry dla dzieci od Lisciani. Wielka gratka dla wszystkich fanów tej bajki. Pokazane we wpisie nowości miały swoją premierę w tym miesiącu.

Króliczek Bing – puzzle i gry dla dzieci od Lisciani

Nasz Kakaludek uwielbia Binga, a swoją miłością zaraził również swojego młodszego brata. Mamy w domu sporo rzeczy związanych z tą bajką – książki, kolorowanki, płyty DVD, mówiąca maskotka itp. Dawno nie byli tak szczęśliwi, jak podczas otwierania tej paczki.

Bardzo mnie cieszy, że również Brat Kakaludka odważnie sięga po te puzzle i gry i na miarę swoich możliwości, przy pomocy naszej lub starszego brata, próbuje je układać.

Bing Puzzle podłogowe

Cena: 34,10 zł

Sprawdź w sklepie: https://www.alemaluch.pl/BING-OGROMNE-PUZZLE-PODLOGOWE-1,9788419,p.html

Bardzo wytrzymałe, grube puzzle kartonowe z bohaterami znanej i lubianej bajki animowanej Bing. W opakowaniu znajdują się 24 elementy, które tworzą po złożeniu obrazek o wymiarach 70x50cm.

Jeśli znacie puzzle z serii MAXI od Trefl, to te od Lisciani są tej samej wielkości, ale lepsze, bo są grubsze i dzięki temu się nie wykrzywiają, co niestety często się zdarza w przypadku puzzli od Trefl.

Bing Moje pierwsze puzzle

Cena: 26,86 zł

Sprawdź w sklepie: https://www.alemaluch.pl/BING-MOJE-PIERWSZE-PUZZLE-1,9788424,p.html

Duże puzzle, wykonane z grubego kartonu. Pojedyncze elementy są tak samo duże, jak te w zestawie puzzli podłogowych. W opakowaniu znajduje się 12 elementów, które po złożeniu mają wymiary 50cmx35cm.

Bing Logic

Cena: 20,66 zł

Sprawdź w sklepie: https://www.alemaluch.pl/BING-GRA-LOGICZNA,9788422,p.html

Gra logiczna, która świetnie sprawdzi się również jako pierwsze puzzle, bo ich łączenie jest bardzo proste. Nawet nasz 1,5-roczny Brat Kakaludka z chęcią po nie sięga w zabawie.

W opakowaniu znajduje się aż 16 par do ułożenia. Każda z nich logicznie łączy się ze sobą, a wszystkie ilustracje mają swoje odniesienie do konkretnych odcinków tej znanej bajki.

Bing Memoria

Cena: 20,66 zł

Sprawdź za jakiś czas w sklepie: https://www.alemaluch.pl/BING-MEMORIA,9788429,p.html

W opakowaniu znajduje się 16 par obrazków. Umieszczono na nich podobizny bohaterów bajki, zwierząt i przedmiotów, które możemy skojarzyć z odcinkami Binga np. Króliś Tuliś, gołąb, Hipcia.

Nasi chłopcy są wielkimi fanami tej bajki. Wpis o innych gadżetach związanych z Bingiem, które mamy w naszej domowej kolekcji możecie przeczytać tutaj:

https://kakaludek.com/kroliczek-bing-ksiazki-plyty-dvd-i-maskotka/

Za przekazanie puzzli i gier dziękujemy Dante – dystrybutorowi zabawek najlepszych marek

Odwiedź stronę: https://www.dante.com.pl/

Leave a Reply