Gratka dla fanów książeczek z ruchomymi elementami i otwieranymi okienkami! Zaciekawią nie tylko przedszkolaków, ale również dzieci chodzące już do szkoły. Piękne i kolorowe ilustracje, a do tego gruba kartonowa oprawa. To wszystko za jedyne 13-15zł!

Książki z okienkami z serii Mali Odkrywcy – Poznajemy świat i Poznajemy kosmos

Zdarza się często, że kupuję książki dla Kakaludka na wyrost. Wpadają mi czasem w ręce takie pozycje, które chcę mieć na naszej półce. Gdy zobaczyłam tę serię od nieznanego mi dotąd wydawnictwa  Elżbieta Jarmołkiewicz – na miejscu przepadłam! Jestem zachwycona tymi kolorami i urodą obrazków.

MALI ODKRYWCY POZNAJEMY ŚWIAT

Cena od: 15,44 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/60330615#crid=180870&pid=14322

„Poznajemy świat” oprowadzi nas w wielkim skrócie dookoła naszej planety. Lasy Amazonii, Himalaje, Wielka Rafa Koralowa czy Sahara – ciekawostki o tych miejscach znajdziemy ukryte w okienkach do otwierania.

Okienek w książce jest bardzo dużo na każdej stronie, więc na pewno odkryjecie w niej wiele nowych wiadomości, ciekawostek geograficznych i przyrodniczych.

Swoje miejsce znalazła tu również prosta mapa świata wraz z symbolami charakteryzującymi dane miejsca na Ziemii. Na przykład kangura i misia koala nie mogło zabraknąć w Australii!

MALI ODKRYWCY POZNAJEMY KOSMOS

Cena od: 12,88 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/60198642#crid=180871&pid=14322

Zainteresowanie kosmosem, gwiazdami, księżycem czy rakietami kosmicznymi wykazują już całkiem małe dzieci. Nasz wówczas 2-letni Kakaludek uwielbiał na przykład oglądać startowanie promu kosmicznego na YouTube.

Jeśli również chcielibyście ten filmik obejrzeć, to znajdziecie go tutaj na oficjalnym kanale NASA:

„Poznajemy kosmos” wprowadza w język dziecka podstawowe słowa związane z tym tematem i budzi dalszą ciekawość . Ruch wirowy Ziemii, układ słoneczny, stacja kosmiczna – to przykładowe pojęcia, o których przeczytacie więcej wiadomości i ciekawostek w tej książce.

Statki kosmiczne to poza samochodami, traktorami i helikopterami ulubione pojazdy Kakaludka i bardzo ciekawi go wszystko, co jest z nimi związane.

A Wy znaliście już wcześniej to wydawnictwo? Może macie dla nas inne książeczki do polecenia?

One thought on “Książki z okienkami z serii Mali Odkrywcy – Poznajemy świat i Poznajemy kosmos”

Leave a Reply