Wesołe piosenki po polsku, w których występuje imię Twojego dziecka, to wielka frajda dla całej rodziny. Personalizowana muzyka od Dubi bawi i uczy.

Personalizowane piosenki dla dzieci od Dubi

Wesołe piosenki po polsku, w których występuje imię Twojego dziecka, to wielka frajda dla całej rodziny. Personalizowana muzyka od Dubi bawi i uczy.

Nasz trzyletni Kakaludek i roczny Brat Kakaludka pokochali Dubi od pierwszego nagrania. Na płycie CD, którą otrzymaliśmy do recenzji znalazły się piosenki, w których występują ich imiona.

Nigdy bym się nie spodziewała, że nasz najmłodszy syn będzie takim świetnym tancerzem! Gdy tylko słyszy pierwsze dźwięki nagrania „Tylko Ty”, to wręcz płaczemy ze śmiechu z jego radosnych pląsów.

Większość piosenek na płycie jest wesoła i radosna, a tylko „Baranki” są spokojną kołysanką do zasypiania. Tekst utworów jest prosty, rytmiczny, łatwo wpada w dziecięce ucho, dzięki czemu nasz Kakaludek zna już kilka na pamięć.

Na stronie Dubi możecie posłuchać przykładowych utworów oraz pobrać jedną darmową piosenkę, do czego serdecznie Was zachęcam. Zajrzyjcie tutaj: https://dubi.com.pl/

Za 12 piosenek w formacie MP3 zapłacicie jedynie 24 zł, a wersja na płycie CD kosztuje 39zł. Więcej informacji o dostępnych pakietach i promocjach znajdziecie w sklepie Dubi: https://dubi.com.pl/sklep/

Personalizowane piosenki mogą być świetnym pomysłem na prezent dla dziecka. Sama do tej pory nie kupowałam moim chłopcom takiej muzyki czy książek, ale widok dumy i radości wypisanej na ich twarzach podczas słuchania tej płyty, zdecydowanie przekonuje mnie do tego. U nas był to bardzo udany upominek.

Za przekazanie płyty CD i nagrań MP3 serdecznie dziękujemy Dubi!

Polub Dubi na Facebooku: https://www.facebook.com/muzykadub

Leave a Reply