Polskie kalosze DEMAR – Predator XL i New Universal to niezawodne obuwie, które sprawdzi się na działce, na grzybach lub na rybach.

Polskie kalosze DEMAR – Predator XL i New Universal

Szukając nowych kaloszy dla siebie i Taty Kakaludka, trafiłam na stronę polskiego producenta obuwia – DEMAR. Zachwyciłam się nimi od pierwszego spojrzenia, ponieważ wybrane przez nas modele posiadają wyjmowaną, ocieplaną wkładkę, która posiada właściwości termoizolacyjne aż do -30 stopni.

Kalosze są również bardzo lekkie, wykonano je z tworzywa EVA. Nie mają żadnego intensywnego, czy drażniącego zapachu. Są wytrzymałe, a jednocześnie umożliwiają wszelkie prace w ogrodzie. Nie krępują ruchów, można w nich bez problemu i całkiem swobodnie przykucnąć.

Ja zdecydowałam się na kalosze New Universal, a Tata Kakaludka na kalosze Predator XL. Ich zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Zachęcamy Was do wspierania polskich producentów, zwłaszcza w obecnych, trudnych dla wszystkich firm czasach.

KALOSZE NEW UNIVERSAL

Cena: 71,99 zł

Zobacz: https://demar24.pl/product-pol-795-Kalosze-na-dzialke-New-Universal.html

Wyjmowany, ocieplany wkład z właściwościami termoizolacyjnymi do -30 stopni Celsjusza.

KALOSZE PREDATOR XL

Zobacz: https://demar24.pl/product-pol-772-Wysokie-zielone-kalosze-meskie-Predator-XL.html

Cena: 76,99 zł

Wyjmowany, ocieplany wkład z właściwościami termoizolacyjnymi do -30 stopni Celsjusza.

Kalosze są dość wysokie, ale kompletnie nie krępują ruchów, bo tworzywo, z którego zostały wykonane jest na tyle miękkie, że umożliwia swobodne poruszanie się w nich.

Ten wpis NIE BYŁ sponsorowany 😉 To po prostu świetne kalosze, o których musiałam Wam napisać. My już nie możemy się doczekać jesiennych prac w ogrodzie, a czeka nas w tym roku mnóstwo pracy.

Leave a Reply