Pozytywny poradnik i planer #lifebalance od Wydawnictwa Laurum. Dowiedz się jak skutecznie komunikować się z dzieckiem i zmienić swoje nawyki!

Pozytywny poradnik i planer #lifebalance od Wyd. Laurum

Czy zdarza Ci się, że brak Ci już pomysłów, co zrobić, gdy w powietrzu wisi awantura, bo Twoje dziecko nie chce zrobić tego, o co je prosisz? A może potrzebujesz odmiany – motywacji do odszukania swojej równowagi w życiu?

W tym wpisie pokażę Wam dwie nowości, które otrzymałam od wydawnictwa Laurum. Jeśli go jeszcze nie znacie, to zajrzyjcie na ich stronę: http://www.laurum.pl/

Przestań mówić, zacznij rozmawiać. Trzy kroki do skutecznej komunikacji z dzieckiem.

To nie jest nudny poradnik dla rodziców, który niczego nie wniesie do Waszego życia. Przeciwnie – pełno w nim konkretnych przykładów, co powiedzieć i zrobić, by lepiej komunikować się ze swoim dzieckiem.

Autorki książki opierają się na najnowszych trendach w wychowaniu, m.in. unikaniu kar i nagród. Widać dużą inspirację „Wychowaniem bez porażek” Thomasa Gordona, którą jako nauczyciel i rodzic bardzo cenię.

Cena: 38,17 zł
Sklep wydawnictwa: http://www.laurum.pl/b2358-przestan-mowic-zacznij-rozmawiac.htm

Wychowywanie dziecka nie dla wszystkich rodziców jest łatwe, proste i przyjemne. Dla wszystkich tych, którzy lubią szukać nowych rozwiązań, zbierać inspiracje i pomysły, będzie to bardzo interesująca lektura.

Książka napisana jest prostym, zrozumiałym językiem. Posiada mnóstwo przykładów – konkretnych wypowiedzi, proponowanych rozwiązań problemów, scenariuszy.

To zdanie poniżej jest kwintesencją bycia rodzicem – nie zawsze wszystko działa! Nie każda metoda będzie dobra dla Ciebie i Twojego dziecka. I nie zawsze te same zachowania dadzą ten sam skutek. Dlatego warto zrobić czasem krok wstecz, wziąć trzy wdechy i zacząć od nowa.

Planer #lifebalance

Trzymiesięczny planer, który w 12 tygodni pomoże Ci przyjrzeć się swoim nawykom i zmienić je na lepsze. Stworzony przez dietetyczkę i fizjoterapeutkę podpowiada, jak w 12 krokach wprowadzić zdrowy styl życia i znaleźć równowagę.

Cena: 42,42 zł
Skleo wydawnictwa: http://www.laurum.pl/b2412-planer-lifebalance.htm

Każdy tydzień, to nowy krok. Zawsze zaczyna się od obserwacji, następnie jest pora monitorowania swoich działań i na końcu czas podsumowania – samooceny.

W każdym kolejnym tygodniu skupiamy się na innym aspekcie zdrowego stylu życia np. zdrowa dieta, aktywność fizyczna, równowaga psychiczna.

Oprawa graficzna planera jest bardzo przyjemna dla oka. Kartki są grube i z bardzo dobrej jakości papieru.

Znajdziecie w nim wiele różnych infografik, rysunków, tabelek, list do wypełniania itp. Dzięki temu chętnie i przyjemnie się z niego korzysta.

Na tylnej okładce znajduje się również kieszeń na ważne notatki.

Jestem zadowolona z użytkowania tego planera, bo dzięki temu, kolejny raz próbuję walczyć o to, by pić więcej wody. Myślę, że każemu z nas od czasu do czasu przyda się zrewidować własne nawyki i zadbać o siebie.

Już jutro na naszym profilu na Facebooku możecie wziąć udział w konkursie i wygrać własne egzemplarze:
https://www.facebook.com/kakaludekblog

Za przekazanie poradnika i planera dziękujemy wydawnictwu Laurum

2 thoughts on “Pozytywny poradnik i planer #lifebalance od Wyd. Laurum”

Leave a Reply