Rozpoznawanie kształtów i kolorów, ćwiczenie koordynacji oko-ręka, doskonalenie precyzji ruchu. Idealne dla chłopców i dziewczynek. Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla 2-latka, który będzie nie tylko bawił, ale też sprzyjał rozwojowi, to koniecznie zajrzyjcie do wpisu.

Tablice edukacyjne dla 2-latka Miniland i Goula

Lubię zabawki wysokiej jakości – takie, które posłużą moim dzieciom latami. Możliwość wykorzystania ich do nauki lub wspierania rozwoju najmłodszych maluchów to kolejna z cech, na które zwracam uwagę przed każdymi zakupami. Nie lubię zabawek „na chwilę”, które po miesiącu nadają się do utylizacji. Jeśli wydaję na coś moje pieniądze, to chcę móc z tego czegoś długo korzystać.

Kakaludek jesienią skończy 2-latka, ale już teraz wykazuje bardzo dużo chęci w nazywaniu i rozpoznawaniu kolorów i kształtów. Uwielbia piosenki i gry z tym związane. Szukając w sieci czegoś, czym mogłabym wspierać jego zapał trafiłam na dwie genialne tablice edukacyjne.

Tablica Miniland Superpegs mini

W skład zestawu wchodzą: plastikowa plansza z otworami, 4 wzory do układania (łódka, samolot, kaczka i ptak) oraz 32 kolorowe figury.

Tablicę Miniland Superpegs mini znajdziecie w sklepie Dobre Zabawki za 89,00 zł: http://www.dobrezabawki.com/produkt/tablica-superpegs

Układanie tych pionków to nie tylko świetna zabawa na długi czas, ale też fantastyczne ćwiczenie dla rozwijającego się nieustannie 2-latka. Dziecko ćwiczy nie tylko koncentrację i uwagę, doskonali precyzję ruchu, koordynację oko-ręka, ale też rozpoznawanie kolorów i kształtów.
W zabawie możemy korzystać z podanych wzorów lub układać figury według własnej inwencji twórczej.


Na filmie możecie zobaczyć jak duże są te figury w stosunku do rączek Kakaludka i z jaką łatwością operować nimi małemu dziecku.

Tablica Goula Clic’ educ Zwierzęta

W skład zestawu wchodzą: plastikowa tablica, 16 wzorów do układania oraz 48 kolorowych guzików.

Tablicę Goula Clic’ Educ Zwierzęta znajdziecie w sklepie Dobre Zabawki za 129,00 zł: http://www.dobrezabawki.com/produkt/tablica-click-educ-zwierzeta

Do woreczka „guziczków” dołączony jest również mały zestaw naklejek, dzięki czemu możemy zrobić oczka dla zwierzątek.

Sami zobaczcie na filmie – to zabawka idealna do małych rączek naszego Kakaludka!

Sklep Dobre Zabawki

Niniejszy wpis powstał dzięki uprzejmości sklepu Dobre Zabawki.

Serdecznie polecamy Wam przejrzeć uważnie ich stronę, ponieważ oferują zabawki najwyższej jakości. Zapewniam, że każdy z Was znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie i swoich pociech. Pamiętajcie też o profilu sklepu na Facebooku – znajdziecie tam informacje o aktualnych promocjach i nowościach!

One thought on “Tablice edukacyjne dla 2-latka Miniland i Goula”

  1. Fajne te tablice. Mój Bartosz już na nie za duży i szybko by mi się znudziły 😉 Szukam dla niego tablic motywacyjnych, żeby troszkę zgrzeczniał i podłapał obowiązków. Im szybciej, tym lepiej 🙂

Leave a Reply