book-701758_1920

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że wiedza to potęga – daje moc i siłę. Również tę potrzebną do wprowadzania zmian na lepsze. Jest kluczem do okiełznania strachu. Dowiadując się więcej na dany temat oswajamy, to czego nie znamy. Dodaje nam pewności siebie. Uzbrojeni w wiedzę i  argumenty jesteśmy trudniejszym przeciwnikiem. Obecne i przyszłe mamy sprawdźcie, gdzie w Poznaniu możecie zaczerpnąć najnowszej wiedzy i spędzić miło czas. 

Wiedza to potęga

W czasie ciąży przeczytałam wiele poradników dla przyszłych rodziców, ale wiedza tkwi nie tylko w książkach. Najmilej wspominam czas spędzony na różnego rodzaju spotkaniach dla mam, gdzie ucząc się nowych rzeczy jednocześnie nawiązywałam nowe znajomości. Z Kakaludkiem w brzuchu korzystałam z licznych darmowych i płatnych warsztatów. W mojej opinii nawet udział w tych, o podobnej tematyce nigdy nie jest czasem straconym. Świetnym przykładem są kursy udzielania pierwszej pomocy, których nigdy za wiele.

Dla przyszłych i obecnych rodziców organizowane są w Poznaniu rozmaite wydarzenia. Niestety nie do każdego docierają informacje, gdzie takich spotkań szukać. Ogłoszenia na stronie organizatora, czy profilu na Facebooku nie zawsze trafiają do wszystkich zainteresowanych osób. Chociaż często te darmowe warsztaty są na wyciągnięcie ręki, słyszy o nich mała grupa mam. Jeszcze trudniej jest dowiedzieć się o naprawdę interesujących płatnych zajęciach.

Warto aktywnie uczestniczyć w życiu Poznania i my gorąco wszystkich do tego zachęcamy. Całym sercem jesteśmy z innymi mamami i popieramy wszelkie wydarzenia, które organizują oraz działalności, które zakładają realizując swoje pasje. Stopniowo mówi się o nich coraz więcej i coraz głośniej, co niesamowicie nas cieszy. My z chęcią przedstawimy je Wam, bo naszym zdaniem trzeba je znać.

DARMOWE WARSZTATY I IMPREZY CYKLICZNE
W POZNANIU:

BEZPIECZNY MALUCH
http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty/Wielkopolskie

MAMA WIE
http://www.mama-wie.pl/

MAMO, TO JA
http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

ŚWIADOMA MAMA
http://www.swiadomamama.pl/

Zapraszamy Was do wspólnego poznawania Poznania!

Leave a Reply