Bardzo udana nowość wydawnicza od Wilga. Przyjemne ilustracje, ładne rymowanki i aż 16 stron do wspólnego oglądania i czytania. Książeczki z serii „Krok po kroku” poruszają wiele dziecięcych spraw, czyli zasypianie, pożegnanie smoczka, naukę korzystania z nocnika oraz mycie zębów.

Zasypianie, smoczek, nocnik, mycie zębów – rośnij „Krok po kroku” z Wyd. Wilga

Najnowsza seria książeczek kartonowych „Krok po kroku” od Wydawnictwa Wilga zachwyca! Ilustracje są naprawdę urocze, a rymowanki łatwe do zapamiętania. Ich premiera miała miejsce dopiero w zeszłym tygodniu, dlatego na najkorzystniejsze ceny i promocje trzeba jeszcze chwilkę poczekać. Na ten moment są dostępne wyłącznie w sklepach Empik – Seria Krok po kroku w Empik.

Ukochane części naszego Kakaludka, to ta o zasypianiu i myciu zębów. Prosi żeby mu je czytać kilka razy pod rząd i wcale mu się nie dziwię, bo rymowanki bardzo łatwo wpadają w ucho. Rysunki we wszystkich częściach są spójne i przedstawiają życie siostry i brata – Hani i Stasia. Dzięki temu książeczki będą idealne i dla chłopców i dla dziewczynek, bo każdy znajdzie w nich swój wzór do naśladowania.

Zasypianie, smoczek, nocnik, mycie zębów – to ważne tematy dla małych dzieci i często wyszukiwane w sieci przez młode mamy. Każde dziecko dorasta w swym własnym tempie, a te książeczki z przyjemnością obejrzy i wysłucha zarówno 1,5-roczny i 3-letni maluch. Jestem pewna, że ta seria będzie towarzyszyć niejednej rodzinie.

Zasypianie – Zasypianka wyliczanka

Cena od: standardowa 14,99 zł

Porównaj z Ceneo: data premiery 14.03. 

Smoczek – pa, pa Smoczku!

Cena od: standardowa 14,99 zł

Porównaj z Ceneo: data premiery 14.03. 

Nocnik – siku na nocniku

Cena od: standardowa 14,99 zł

Porównaj z Ceneo: data premiery 14.03. 

Mycie zębów – myjemy ząbki

Cena od: standardowa 14,99 zł

Porównaj z Ceneo: data premiery 14.03. 

A Wy lubicie śledzić nowości wydawnicze? Ja kocham książki i zawsze czekam z niecierpliwością na wszelkie zapowiedzi 🙂

 

One thought on “Zasypianie, smoczek, nocnik, mycie zębów – rośnij „Krok po kroku” z Wyd. Wilga”

Leave a Reply