Znaleźć leżaczek-bujaczek dla niemowlaka, którego nie zarwie starsze dziecko, z wiszącymi zabaweczkami i funkcją wibracji, a do tego za mniej niż 200zł wcale nie jest łatwo! Jeszcze żeby był ładny i kolorowy, to już w ogóle nie lada wyzawanie…

Leżaczek bujaczek żółwik Bright Starts

Cena od: 152,02 zł

Porównaj z Ceneo:
https://www.ceneo.pl/56044498#crid=166372&pid=14322

Mój wybór, to ten uroczy leżaczek od Bright Starts. Może w nim siedzieć nawet 20-kilogramowe dziecko i ma pięciopunktowe pasy. Zwłaszcza te pasy, to bardzo istotna dla mnie sprawa – Kakaludek ze swojego bujaczka (zapinanego tylko na biodra) wychylił nam się raz tak mocno, że wywrócił go do góry nogami!

Do bujaczka dołączony jest pałąk w kropeczki, a na nim dwie zabawki – żółwik z lusterkiem i grzechotka z kolorowymi kuleczkami.

Leżaczek ma również opcję wibracji zasilanej na baterie – 2 x R14. Wibracja nie ma regulacji, ani zmiany trybu.

Łuk w prosty sposób wpina się i wypina w specjalne uchwyty.

Aby zablokować dziecku możliwość bujania się można zablokować nóżkę. Jest ona wykonana z gumy, więc starsze dziecko nie przesunie Wam młodszego w inne miejsce pokoju.

Z leżaczka bujaczka od Bright Starts korzystamy już od ponad trzech miesięcy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Poza atrakcyjnym wyglądem jest również łatwy w utrzymaniu w czystości. Materiał jest lekko wodoodporny, więc bez problemu można ścierać z niego zabrudzenia.

A z jakiego leżaczka bujaczka Wy korzystaliście?

Leave a Reply