Co zwiedzić w Poznaniu? Gdzie zabrać dziecko? Co warto zobaczyć? Nie musicie już szukać odpowiedzi w sieci. Wystaczy Wam nieMAPA! To wyjątkowy przewodnik po mieście stworzony specjalnie dla rodzin. W ciekawy, bo graficzny sposób przedstawia nie tylko miejsca, ale również kulturę i lokalną kuchnię.

Co warto zobaczyć z dzieckiem w Poznaniu, czyli nieMAPA do ręki i w drogę!

Za tym niezwykłym przewodnikiem stoją dwie mamy – Joanna Studzińska i Małgorzata Żmijska, które wraz ze Studiem Ładne Halo storzyły nieMAPY, dzięki którym możemy odkrywać polskie miasta na nowo.

Wydano do tej pory nieMAPY: Poznań, Łódź, Łódzkie, Rzeszów, Wrocław, Lublin, Gdynia, Warszawa, Kielce i Katowice.

nieMAPA Poznań

nieMAPĘ możecie pobrać za darmo w wersji PDF ze strony http://niemapa.pl/poznan/ lub kupić ją stacjonarnie, w dwóch miejscach w Poznaniu:

Concordia Design Poznań
ul. Zwierzyniecka 3

Bookarest
Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Do przewodnika dołączona jest również pocztówka, którą możecie wysłać na koniec Waszej wycieczki po Poznaniu.

nieMAPA zawiera:

  • mapę Poznania
  • adresy wypożyczalni miejskich rowerów
  • listę zadań do wykonania podczas zwiedzania, np. zaznacz ciekawe budynki
  • listę 16 polecanych miejsc
  • ilustrowany słownik gwary poznańskiej
  • 19 pomysłów jak spędzić czas w Poznaniu wraz z zadaniami do wykonania

Wśród miejsc polecanych przez nieMAPĘ znajdziecie poznańskie muzea i teatry, parki i ogrody oraz wiele innych. Jeśli nie znacie jeszcze Laboratorium Wyobraźni, czy Mobilnego Centrum Bezpieczeństwa Skoda Autolab, to może właśnie dzięki temu przewodnikowi się tam wybierzecie!

Na mapie znajdziecie wiele pomysłów i zadań, które umilą Wasz pobyt w Poznaniu. Przy każdym miejscu znajdziecie też jego krótki opis i adres.

Naszym zdaniem ten przewodnik, to świetny sposób na spędzenie aktywnie czasu z całą rodziną. Jest wiosna, a przed nami całe lato, które możemy poświęcić na takie wycieczkach po Polsce. nieMAPA nie tylko pomaga zaplanować wyjazd, ale dodatkowo zachęca do odkrywania miast, dzięki różnym zadaniom do wykonania.

Jeśli będziecie szukać pomysłu, gdzie pojechać i co zobaczyć, to koniecznie zajrzyjcie na http://www.niemapa.pl.

Dostaliśmy dla Was od nieMAPA, aż dwa dodatkowe egzemplarze tego przewodnika po Poznaniu! Zapraszamy więc na nasz profil na Facebooku na mały konkurs: www.facebook.com/blogkakaludek

One thought on “Co warto zobaczyć z dzieckiem w Poznaniu, czyli nieMAPA do ręki i w drogę!”

Leave a Reply