Przedszkolaki zadają mnóstwo pytań, a dzięki tej grze mogą poznać odpowiedzi na 1000 z nich! Do zestawu dołączona jest świecąca i mówiąca marchewka.

Gra dla przedszkolaka – 1000 Pytań od Lisciani Carotina

Przedszkolaki zadają codziennie mnóstwo pytań, a dzięki tej grze od Lisciani Carotina mogą poznać odpowiedzi na tysiąć z nich.

Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. W skład zestawu wchodzi:

  • gra planszowa z kołem losującym (spinnerem) i czterema pionkami
  • mówiąca i świecąca marchewka – Carotina
  • 47 dwustronnych kart z pytaniami i odpowiedziami
  • instrukcja


Świecąca i mówiąca marchewka pozwala na samodzielną zabawę  – informuje o prawidłowo i błędnie udzielonych odpowiedziach.

Poziom quizów dostosowany jest do różnych możliwości dzieci w wieku przedszkolnym, dlatego ciekawie spędzą przy niej czas zarówno młodsi i starsi uczniowie.

Wśród kart dydaktycznych znajdują się bardzo zróżnicowane pytania z zakresu: liter, słów, cyfr, kształtów, kolorów, nazw zwierząt i logicznego myślenia.

Przykładowe pytania z gry 1000 Pytań od Lisciani Carotina

Na jaką literę zaczyna się słowo? Jakiej litery brakuje? Jakiej sylaby brakuje w słowie? Ile ich jest? Jaka jest prawidłowa ilość? Co widzisz w lesie? Które słowo jest prawidłowe? Jakie zwierzęta widzisz w morzu? Co widzisz w kuchni? Które z obrazków przedstawiają zwierzęta? Jakiego koloru jest przedstawiony obrazek?

Zobacz w aleMaluch.pl: https://www.alemaluch.pl/1000-Pytan,761744,p.html

Za przekazanie tej gry do recenzji dziękujemy firmie Dante – dystrybutorowi zabawek najlepszych światowych marek!

Leave a Reply