Gry dla przedszkolaków od Lisciani Carotina bawią i uczą, a mówiąca i świecąca marchewka zachęca dzieci do nauki pełnej radości i uśmiechu.

Gry dla przedszkolaków od Lisciani Carotina Preschool

Jeśli Wasze dzieci uwielbiają zagadki oraz interaktywne gadżety, to polecam Wam zapoznać się z ofertą gier dla przedszkolaków od Lisciani Carotina. Przeznaczone są dla grupy wiekowej 3-6 lat, ale zdecydowanie spodobają się również młodszym dzieciom.

W każdej grze znajdziecie mówiącą i świecącą marcheweczkę – Carotinę, która reaguje dźwiękiem na prawidłowe i błędne odpowiedzi, 4 dwustronne plansze, 48 interaktywnych kart oraz instrukcję z zasadami gry.

Każdy zestaw to aż 6 propozycji do wspólnej gry i zabawy – gra pamięciowa, quiz ze słowami, quiz z kształtami, quiz logiczny, super loteria oraz gra koncetracja.

Gry dla przedszkolaków rozwijają pamięć i uwagę, doskonalą koncentrację oraz koordynację ręka-oko. Poszerzają zasób słownictwa, wprowadzają podstawową wiedzę z zakresu np. nazw zwierząt, popularnych baśni, życia w mieście. Kształtują logiczne myślenie poprzez grupowanie, łączenie i porównywanie elementów.

Gry dla przedszkolaków. Dopasuj wyrazy.

Zobacz w AleMaluch.pl: https://www.alemaluch.pl/Gry-Dla-Przedszkolakow-Dopasuj-Wyrazy,761551,p.html

Gry dla przedszkolaków. Zwierzęta w środowisku.

Zobacz w AleMaluch.pl: https://www.alemaluch.pl/Gry-Dla-Przedszkolakow-Zwierzeta-W-Srodowisku,761833,p.html

Gry dla przedszkolaków. Bajkowi bohaterowie.

Zobacz w AleMaluch.pl: https://www.alemaluch.pl/Gry-Dla-Przedszkolakow-Bajkowi-Bohaterowie,763189,p.html

Mamy jeszcze jedną grę z tej serii – Gry dla przedszkolaków. Język angielski. Możecie zobaczyć ją w tym wpisie o nauce języka angielskiego dla dzieci z Lisciani Carotina:

Nauka języka angielskiego dla dzieci z Carotina Lisciani

Leave a Reply