Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów cyklu „Dwór cierni i róż” autorstwa Sarah J. Maas. Kolorowanka zawiera nieopublikowane dotąd fragmenty książek!

Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania od Uroboros

Kolorowanki dla dorosłych są obecnie bardzo popularne i ja również zaliczam się do grona zwolenników takiej formy spędzania wolnego czasu. To świetny sposób na przywrócenie sobie równowagi psychicznej, pozbycie się stresu, odpoczynek. Dlatego z niecierpliwością czekałam na wydanie tej książki do kolorowania z bohaterami książek autorstwa Sarah J. Maas.

Już na początku tego roku pisarka opublikowała zaskakującą informację, że seria „Dwór cierni i róż” zostanie zekranizowana, a autorką scenariusza jest Rachel Hirons. Jak dotąd nie podano do publicznej wiadomości  ani przewidywanej daty produkcji, nazwisk odtwórców głównych ról, ani reżysera.

Wszyscy fani przygód Feyry i Rhysanda mogą jednak w oczekiwaniu na to wydarzenie raz jeszcze zanurzyć się w magiczny świat Prythianu kolorując przepiękne ilustracje autorstwa całego zespołu – artystki Charlie Bowater i ilustratorów: Adriana Dadicha, Yvonne Gilbert, Johna Howe’a i Craiga Philipsa.

Pamiętajcie jednak, że w tej kolorowance ilustracje są opatrzone cytatami z książek (również tymi jeszcze nigdzie nieopublikowanymi), dlatego jeśli lektura tej serii jest dopiero przed Wami, to bądźcie świadomi czekających tam na Was spoilerów 😉

Ja już ostrzę moje ukochane kredki i zabieram się do pracy. Jesteście ciekawi efektów?

Tutaj znajdziecie moje recenzje serii książek „Dwór cierni i róż”. Recenzja „Dworu szronu i blasku gwiazd” w przygotowaniu:

https://kakaludek.com/dwor-cierni-i-roz-sarah-j-maas-recenzja/

https://kakaludek.com/dwor-mgiel-i-furii-sarah-j-maas-recenzja/

https://kakaludek.com/dwor-skrzydel-i-zguby-sarah-j-maas-recenzja/

Cena od: 14,53 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/68029815#crid=216008&pid=14322

Za przekazanie książki do recenzji dziękujemy wydawnictwu Uroboros!

One thought on “Dwór cierni i róż. Książka do kolorowania od Uroboros”

Leave a Reply