Jeśli Wasze dziecko kocha pojazdy, a szukacie takiego, który posłuży Wam latami i nie ma małych elementów, to polecam gorąco serię Green Toys od Bigjigs Toys. Helikopter, statek i pociąg – wszystkie są fantastyczne!

Helikopter śmigłowiec Bigjigs Toys – hit dla dwulatka!

Szukałam dla Kakaludka w prezencie na Zajączka jakiegoś helikoptera z kręcącymi się śmigłami. Znalazłam właśnie taki i jestem nim zachwycona. Ma dwa śmigła i oba się kręcą! A do zestawu dołączony jest całkiem spory miś – pilot.

Cena od: 69,15 zł

Porównaj z Ceneo:
https://www.ceneo.pl/48037348#crid=171664&pid=14322

Zabawka jest naprawdę porządnie wykonana. Nie ma żadnych małych elementów, wszystko zrobione jest z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Do tego w 100% podlega recyklingowi.

Sama chyba bardziej się cieszę na samą myśl wręczenia go Kakaludkowi. On ostatnio bardzo interesuje się pojazdami, a latającymi już zwłaszcza. Będzie zachwycony!

Jeśli nadal szukacie pomysłu na fajny prezent – polecam Bigjigs. Sama będę polować na ich pociąg lub lądujący na wodzie helikopter, bo jeśli są wykonane podobnie do tego helikoptera, to musimy je mieć w naszej kolekcji pojazdów.

A czym Wy zachwyciliście się ostatnio? Znacie inne firmy poza Lego Duplo, które tworzą zabawki na lata?

 

Leave a Reply