Miękkie klocki dla najmniejszych dzieci, pięknie pachnące wanilią! Posłużą jako gryzaki, pozwolą zbudować pierwszą wieżę. Łatwe w utrzymaniu w czystości i bezpieczne. Nasze Wiaderko aktywności i inne zestawy Baby Clemmy znajdziecie w sklepach już od 34 zł!

Miękkie klocki Baby Clemmy od Clementoni

Cena od: 33,49 zł

Porównaj z Ceneo:
https://www.ceneo.pl/60171492#crid=172999&pid=14322

Nasz zestaw miękkich i pachnących wanilią klocków Baby Clemmy od Clementoni to Wiaderko aktywności. Na jego wieczku znajdują się ruchome części – obracające się wieczko, otwierająca się klapka i kręcące się koła zębate. W środku wiaderka jest 15 pojedynczych klocków.

Wiaderko wykonane jest z trwałego, grubego plastiku. Klocki są wystarczająco duże, by nie zmieścić się w dziecięcej buzi, ale jednocześnie świetnie sprawdzają się jako gryzaki. Kolory są żywe i przyciągają wzrok naszego 5-miesięcznego maluszka.

Świetnie, że można w łatwy sposób je umyć i wyparzyć – to ich spora zaleta. Do tego są bardzo bezpieczne, bo nie mają żadnych twardych elementów.

W sklepach znajdziecie również inne zestawy Baby Clemmy – na przykład takie ze zwierzątkami lub pojazdami. Myślę, że dokupię jeszcze te klocki chłopakom, bo robią u nas furorę.

Nam bardzo przypadły do gustu. A co Wy o nich myślicie?

Leave a Reply