Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7 naprawtosam

Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7? Czy zestaw naprawczy od WWW.NAPRAWTOSAM.PL się sprawdził? Zobacz film z mojej naprawy na YouTube.

Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7?

Dziś wpis dla wszystkich ciekawych, czy samodzielna naprawa telefonu się opłaca. Czy łatwo jest zrobić to samemu, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia w tym temacie?

Po latach pracy w różnych serwisach i na bazie ogromnego doświadczenia ze sprzętem marki Apple, powstał projekt NAPRAWTOSAM. Oferowane przez nich zestawy naprawcze mają umożliwić zwykłemu użytkownikowi łatwą i samodzielną wymianę baterii i wyświetlacza na poziomie renomowanego serwisu.

Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7 naprawtosam

W otrzymanej przeze mnie paczce znajdowały się:

Zestaw naprawczy do wymiany baterii w telefonie iPhone 7:
https://naprawtosam.pl/produkt/zestaw-z-bateria-iphone-7/

Zestaw naprawczy do wymiany wyświetlacza w telefonie iPhone 7:
https://naprawtosam.pl/produkt/zestaw-z-ekranem-iphone-7/

Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7 naprawtosam

Wszystko było zabezpieczone platikowym woreczkiem i nic nie uszkodziło się podczas wysyłki. Jestem zachwycona tym zestawem śrubokrętów – są naprawdę świetnej jakości. Super, że zostaną już u mnie na zawsze. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.

Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7 naprawtosam

W zestawie do wymiany baterii znajduje się: nowa bateria, taśma umożliwiająca poprawne zamontowanie baterii (jest przyklejona do baterii), śrubokręt z końcówką Pentalobe P2, śrubokręt Philips (tzw. krzyżak), otwierak podłużny, przyssawka, pęseta z wąskim zakończeniem, płaski otwierak (tzw. czips), organizer na wkręty i pełna instrukcja działania krok po kroku ze zdjęciami.

narzedzia do wymieny baterii i ekranu w iPhone 7 naprawtosam

W zestawie do wymiany ekranu: nowy ekran z kamerą przednią, mikrofonem, głośnikiem i metalową pokrywą, śrubokręt do gwintów Pentalobe P2, śrubokręt do gwintów Philips (tzw. krzyżak), otwierak o podłużnym kształcie, przyssawka z rączką, pęseta, płaski otwierak (tzw. chips), cienka żyletka do podważania ekranu, podkładka na wkręty i kompletna instrukcja działania krok po kroku ze zdjęciami.

Jak samodzielnie wymienić baterię i ekran w iPhone 7 naprawtosam

Szkło hartowane otrzymujecie gratis do zamówionego przez Was zestawu, a jeśli tak jak ja, potrzebujecie również nowego kabla do ładowarki, to możecie go domówić.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak poradziłam sobie z samodzielną wymianą ekranu i baterii, to serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego filmiku na YouTube. Zaznaczam, że nigdy wcześniej tego nie robiłam, nie jestem profesjonalistą, ale starałam się trzymać instrukcji tak bardzo, jak tylko było to możliwe.

Telefon działa i do tego wygląda jak nowy, więc mogę z pełną świadomością powiedzieć, że mi się udało, a zestawy naprawcze od NAPRAWTOSAM zdecydowanie umożliwiają łatwą i samodzielną naprawę uszkodzonej baterii i ekranu w telefonie.

Największą trudność sprawiło mi odczepienie ekranu, bo nie byłam pewna, jak mocno mogę pociągnać, aby niczego nie zepsuć. Metodą prób i błędów, ale z ogromną ostrożnością wszystko się jednak udało. Jeśli zastanawiacie się, czy dacie radę, to nie miejcie wątpliwości! To wszystko zajęło mi łacznie jakieś 45 minut i to z dwójką biegających dookoła mnie dzieciaków 😉

Za przekazanie zestawów naprawczych do recenzji dziękujemy firmie NAPRAWTOSAM

Leave a Reply