Karuzela dla dziecka musi być kolorowa i bezpieczna, a jej dźwięki piękne i czyste – bez szumów i zakłóceń. Najlepiej żeby starczyła na lata i można ją było ponownie wykorzystać. Wszystko to znalazłam w wyjątkowej karuzeli od Tiny Love.

Karuzela magiczna Tiny Love z projektorem 3w1

Lubię wydawać pieniądze raz, a dobrze. Kupić coś porządnego i trwałego, co będzie długo nam służyć. Tak samo postąpiłam podczas wyboru karuzeli dla Braciszka Kakaludka. Długo szukałam takiej, która sprosta moim oczekiwaniom. Będzie kolorowa i atrakcyjna dla oczu dziecka, wykonana z trwałego materiału i z piękną muzyką bez zakłóceń i szumów.

Mój wybór padł na karuzelę 3w1 od Tiny Love. Mamy w swojej kolekcji już kilka zabawek z tej firmy, więc i tym razem znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Karuzela przeznaczona jest dla dzieci od 0 do 2 lat. Długo im towarzyszy – na początku w ich łóżeczku, a później jako rzutnik lub nocna lampka.

Wiszące zabawki są kolorowe i ładne – atrakcyjne dla oczu dziecka. Wykonane z trwałego plastiku i z dbałością o każdy szczegół. Odczepione od karuzeli świetnie sprawdzą się jako zabawki lub przywieszki do łuku edukacyjnego, maty czy wózka.

Bardzo prosty montaż do łóżeczka jest ogromną zaletą tej karuzeli. W każdej chwili można zmienić jej położenie lub zabrać ją ze sobą.

Karuzela oferuje 3 kategorie muzyczne z 9 utworami każda – kołysanki, muzyka klasyczna, dźwięki natury. Łącznie to aż do 30 minut nieprzerwanej muzyki.

Posiada kilka możliwości odtwarzania:

  • dźwięk i obraz
  • sam dźwięk
  • sam obraz

A do tego przycisk wyciszenia i regulację głośności (+/-).

Karuzela magiczna Tiny Love z projektorem 3w1 uruchomiona jako rzutnik wyświetla na ścianie obrazki zwierzątek, a jako nocna lampka – gwiazdki.

U nas gwiazdki są częściowo zasłonięte, bo nie zdjęłam góry karuzeli do zrobienia zdjęcia.

A tak wygląda jej opakowanie, gdzie możecie dojrzeć dodatkowe informacje.

Karuzela do kupienia już od 179 zł. Sprawdź z Ceneo:

https://www.ceneo.pl/24536741#crid=144219&pid=14322

I jak Wam się podoba? My jesteśmy z niej ogromnie zadowoleni. Wasze dzieci używały karuzeli w dzieciństwie?

Leave a Reply