Książeczki z zadaniami – MD Monika Duda to szeroki wybór łamigłówek, kolorowanek z naklejkami, zagadek oraz szlaczków dla dzieci.

Książeczki z zadaniami – MD Monika Duda

W naszym domu książeczki z zadaniami dla dzieci znikają w tempie ekspresowym. Kakaludek ma już skończone pięć lat i ciekawi go wszystko, co związane jest z cyframi lub literami. Ćwiczenia grafomotoryczne pod wszelką postacią to nasza codzienność w edukacji domowej.

LITERKI I CYFERKI

ZOBACZ: https://www.wydawnictwomd.pl/p605,literki-i-cyferki-nauka-i-zabawa.html

LICZBA STRON: 36

CENA: od 4,29zł

W tej książce znajdziecie najróżniejsze typy zadań związane z literami i cyframi, np. pisanie po śladzie, zagadki, łamigłówki. Ma aż 36 stron, a jej cena w księgarniach internetowych jest bardzo atrakcyjna.

SZLACZKI I WZORKI Z AZORKIEM

ZOBACZ: https://www.wydawnictwomd.pl/p632,szlaczki-i-wzorki-z-azorkiem.html

LICZBA STRON: 32

CENA: od 2,65zł

Szlaczki, czyli zmora wielu dzieci w wieku szkolnym, ale nie w tej książeczce. Znajdziecie tu różne ćwiczenia grafomotoryczne – pisanie po śladzie i pisanie samodzielne. Zadania mają formę najróżniejszych wzorów, kształtów i rysunków.

ZABAWY Z RYSUNKIEM

ZOBACZ: https://www.wydawnictwomd.pl/p610,zabawy-z-rysunkiem.html

LICZBA STRON: 16

CENA: od 4,09zł

Umiejętność kolorowania według wzoru jest w szkole równie ważna, jak kreatywność. W „Zabawach z rysunkiem” znajdziecie obrazki, które dziecko musi dokończyć wykorzystując podane wcześniej kolory oraz przykleić naklejkę z podpisem pod rysunkiem.

NAUKA RYSUNKU

ZOBACZ: https://www.wydawnictwomd.pl/p469,nauka-rysunku-dla-najmlodszych.html

LICZBA STRON: 16

CENA: od 3,40zł

„Nauka rysunku” to zbiór instrukcji krok po kroku. Możecie dowiedzieć się, jak namalować motyla, biedronkę, czy pingwina. Obecnie taki sposób rysowania cieszy się dużym zainteresowaniem nawet wśród dorosłych.

Za przekazanie książek do recenzji dziękujemy wydawnictwu MD Monika Duda

Leave a Reply