Smart Bingo Koty – gra edukacyjna od Kapitana Nauki. Szybka i prosta gra dla dzieci w wieku 3-7 lat rozwijająca spostrzegawczość, koncentrację i wiele innych!

Smart Bingo Koty – gra edukacyjna od Kapitana Nauki

Mało jest gier, w które nasz 3-latek i 5-latek mogą grać razem bez wsparcia dorosłych. Ta nowość od Kapitana Nauki to nasze wybawienie, gdy potrzebujemy, by chłopcy pobawili się cicho razem.

Elementy gry są wykonane z grubego kartonu, więc jest to ogromny plus. Nie ma nic gorszego, niż gra, która ulega zniszczeniu już po pierwszym spotkaniu z naszym średnim synem. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Smart Bingo Koty będzie nam służyć jeszcze długo.

W kartoniku znajdują się:

  • 4 dwustronne plansze (koty/motki wełny)
  • 53 żetony z kocimi łapkami
  • koło losujące
  • pasek zwycięstwa i puchar
  • instrukcja

Zobacz na stronie wydawnictwa: https://www.kapitannauka.pl/gry-edukacyjne/2339-koty-smart-bingo-5903699821077.html

Cena: od 23,10 zł

Gra wspiera kształtowanie i doskonalenie spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego oraz koordynacji oko-ręka. Nazywanie kolorów, rozpoznawanie szczegółów, refleks i wiele innych, cennych umiejętności.

Rozgrywki są bardzo szybkie, a zasady proste. W zależności od tego, czy gramy na planszy z kotami, czy na planszy z motkami wełny, na takie wskazania koła losującego spoglądamy w danej grze.

Wygrywa ten, kto jako pierwszy zaznaczy na swojej planszy 4 pola w pionie, w poziomie lub na skos.

W instrukcji znajdują się również cztery inne warianty gry z utrudnieniami dla bardziej zaawansowanych graczy.

Naszym chłopcom bardzo przypadła do gustu, bo jedna rozgrywka zajmuje nam max. 10 min i możemy w nią grać razem w cztery osoby. Nasza kolekcja gier dla całej rodziny robi się więc coraz większa.

Za przekazanie gry do recenzji dziękujemy wydawnictwu Kapitan Nauka

Leave a Reply