Mamy już ogromną kolekcję książek dla małych dzieci, ale nadal zdarza mi się trafić na takie, w których od razu się zakochuję. Niełatwo zaskoczyć już Kakaludka nowymi książkami, jednak i tym razem mi się to udało. Zajrzycie do wpisu i zobaczcie sami, które nas ostatnio tak zachwyciły.

Książki, którymi zaskoczysz swojego malucha 12mc+

Dzisiaj opowiem Wam o trzech książkach, które ostatnio zaczarowały Kakaludka i mnie. Nasza domowa biblioteczka jest coraz większa, a mimo to nadal trafiamy na pozycje, które koniecznie musimy mieć w swoim domu. Książki, którymi zaskoczysz swojego malucha 12mc+, wręcz same przyciągają do oglądania i czytania.

Wszyscy ziewają

Autor: Anita Bijsterbosch

Wydawnictwo: Adamada

Oprawa: twarda

Ilość stron: 30

„Wszyscy ziewają” to książka idealna do oglądania i czytania przed zaśnięciem. Pomaga wyciszyć się dziecku i wprowadzić wieczorny rytuał układania się do snu. Polecana jest przez wielu rodziców, którzy z jej pomocą radzili sobie z usypianiem swoich maluchów.

Nasz Kakaludek uwielbia oglądać otwarte buzie zwierzątek i patrzeć im w zęby. Wszelkiego rodzaju książki z ruchomymi elementami należą z miejsca do jego ulubionych.

Książkę „Wszyscy ziewają” znajdziecie w sklepie Fabryka Wafelków (LINK)

A co to?

Autor: Hektor Dexet

Wydawnictwo: Mamania

Oprawa: Twarda

Ilość stron: 36

Świetna książka dla wszystkich maluchów, które tak jak mój Kakaludek kochają dziurki i otworki. Uwielbia sprawdzać, co kryje się po drugiej stronie.

Książkę „A co to?” znajdziecie w sklepie Fabryka Wafelków (LINK)

Miała baba koguta
Najpiękniejsze piosenki dla dzieci

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Egmont

Oprawa: twarda, w środku miękkie kartki

Ilość stron: 96

Moim zdaniem ten śpiewnik, to pozycja obowiązkowa w każdej dziecięcej biblioteczce. Czy są jakieś maluchy, które nie kochają starych polskich piosenek? Babcia Kakaludka, gdy przylatuje do Polski nieustannie uczy go nowych. Może kiedyś dzięki nutom zagramy razem z Kakaludkiem na naszych organach.

Książkę „Miała baba koguta” znajdziecie w sklepie Fabryka Wafelków (LINK)

Dajcie nam znać w komentarzach, na jakie warte uwagi książki ostatnio trafiliście! Pamiętajcie, że książek nigdy nie mamy dość 😉

Książki, o których jest ten wpis, przekazał na potrzeby niniejszej recenzji sklep
www.fabrykawafelkow.pl
Serdecznie dziękujemy!

One thought on “Książki, którymi zaskoczysz swojego malucha 12mc+”

Leave a Reply