Puzzle dla najmłodszych muszą być duże i wytrzymałe. Świetnie, gdy rosną razem z dzieckiem i mają różne stopnie trudności. Wszystkie te cechy posiadają Moje pierwsze puzzle Trefl Baby, a do tego możecie je kupić już za ok. 13 zł! Nasz Kakaludek je uwielbia mimo, że ma dopiero 1,5 roku.

Moje Pierwsze Puzzle Trefl Baby dla dwulatka

Mało znane i rzadko reklamowane, a zdecydowanie warte uwagi. Puzzle, które są wykonane z grubego kartonu, pokryte solidną folią. Rosną wraz z dzieckiem – w każdym opakowaniu znajdują się 4 układanki o różnym stopniu trudności. Cena jest bardzo przystępna, bo można je dostać już za około 12-13 zł.

Układanki Trefl Baby Classic dostępne są w 6 różnych rodzajach:

Kakaludek uwielbia swoje puzzle – Na wsi, a już zwłaszcza krówkę. Na razie potrzebuje naszego wsparcia i podpowiedzi w ich układaniu, ale dwuelementowe i trzyelementowe zwierzątka są dla niego coraz łatwiejsze do samodzielnej zabawy.

Moje pierwsze puzzle trefl baby- Na wsi

Większość naszych książek, gier i zabawek pochodzi z internetowej księgarni http://czytam.pl/. Możemy ją z czystym sumieniem polecić. Nigdy się nie zawiedliśmy – ani na jakości obsługi, ani na terminie realizacji. Ma jedne z najlepszych cen na rynku oraz możliwość darmowego odbioru osobistego w Poznaniu. Jeśli jeszcze jej nie znacie, to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i przejrzyjcie ofertę. Ostrzegam – uzależnia.

Moje pierwsze puzzle trefl baby-Przysmaki

Dokładnie takie same puzzle mogliście wygrać ostatnio w jednym ze sponsorowanych przez nas na Facebooku konkursie. Jeśli lubicie brać w nich udział, to uważnie śledźcie nasz profil. Wielkimi krokami zbliża się rocznica założenia przez nas bloga i osiągnięcie 1000 polubień. Szykujemy dla Was duży konkurs plastyczny z nagrodami.

Informacja o konkursie, regulaminie i nagrodach pojawi się na naszym fanpage’u w pierwszym tygodniu czerwca, więc bądźcie czujni. Liczymy na Wasze zgłoszenia!

Dajcie znać w komentarzach, w jakim wieku macie dzieci i jakiej płci. Dzięki temu będziemy mogli wybrać taką nagrodę, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. Ten konkurs jest przecież podziękowaniem dla Was – za aktywny udział w życiu naszego bloga oraz bycie częścią Kakaludka.

5 thoughts on “Moje Pierwsze Puzzle Trefl Baby dla dwulatka”

  1. Te puzzle są naprawdę zajmujące dla maluszka, nasze przedstawiają wodne zwięrzęta delfiny, ośmiornice i żółwie morskie, każde kolejne ma więcej elementów, nasza Zuza 2,5 letnia już świetnie sobie z nimi radzi 😉 Polecam każdemu

Leave a Reply