The Moon Tear of Adynis, to już trzecia książka dla dzieci wydana w wersji dwujęzycznej przez wydawnictwo Poltext. Aż trzy wersje audio do pobrania gratis!

The Moon Tear of Adynis – dwujęzyczna książka od Poltext

Trzecia książka dla dzieci wydana w wersji dwujęzycznej od wydawnictwa Poltext już jest dostępna w sprzedaży! Pięknie wydana, w twardej oprawie może stanowić cudowny prezent na zakończenie roku szkolnego zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

„Księżycowa łza z Adynis” to książka poruszająca wiele ważnych i współczesnych kwestii. Glen jest chłopcem, który mieszka na planecie podobnej do Ziemi, ale jej mieszkańcy stracili możliwość widzenia kolorów. Wszystko jest tam szare i ponure. Prócz niezwykłych oczu Glena, który przez to jest bardzo samotny i nierozumiany przez otoczenie.

Pewnej nocy odwiedza go jednak wyjątkowy gość, dzięki któremu jego życie zmieni się na zawsze. Znajdzie przyjaźń, której się wcale nie spodziewał i zrozumie, że czasami nawet jedna osoba może zapoczątkować ogromne zmiany i wpłynać na lepsze życie wielu istot. To piękna opowieść o empatii, współczuciu oraz znaczeniu troski o dobro własnej planety.

Zobacz na stronie wydawnictwa: http://www.poltext.pl/b2612-the-moon-tear-of-adynis.htm

Autorką „The Moon Tear of Adynis” jest Sora Cordonnier – aktywistka Amnesty International, Fundacji Ailleron Możesz Na Mnie Liczyć oraz Fundacji Just like Us. Ilustracje do książki wykonała Kaja Oyuela-Villarreal – obywatelka świata z korzeniami argentyńskimi, meksykańskimi, francuskimi i polskimi.

Po każdym rozdziale książki znajdziecie najróżniejsze zadania wspierające naukę języka angielskiego, m.in. zadania na rozumienie tekstu, ćwiczenia gramatyczne, minisłownik, ciekawostki, wykreślanki, krzyżówki i wiele innych.

Wszyscy posiadacze książki znajdą na jej tylnej okładce specjany kod, który umożliwia pobranie za darmo nagrań audio (mp3) ze strony wydawnictwa w aż trzech wersjach językowych: w wersji dwujęzycznej, polskiej i angielskiej.

Książki dwujęzyczne to świetny pomysł na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego. Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Koniecznie zajrzyjcie na stronę wydawnictwa Poltext, bo właśnie trwa promocja -15% na wszystkie trzy pozycje z tej serii:

  • The Moon Tear od Adynis / Księżycowa łza z Adynis LINK
  • Brighty Got Lost / Zagubiony Świetlik LINK
  • The Tale of Peter Rabbit / Historia Piotrusia Królika LINK

Za przekazanie książki do recenzji dziękujemy wydawnictwu Poltext

Leave a Reply