Zagubiony Świetlik – dwujęzyczna książka dla dzieci od wydawnictwa Poltext oraz darmowe nagrania audio aż w trzech wersjach językowych.

Zagubiony Świetlik – dwujęzyczna książka dla dzieci

To już druga książka w wersji dwujęzycznej dla dzieci i darmowymi nagraniami mp3 do pobrania od wydawnictwa Poltext. Pierwszą, która ukazała się w listopadzie ubiegłego roku była historia Królika Piotrusia.

Jej recenzję możecie przeczytać tutaj: https://kakaludek.com/dwujezyczna-ksiazka-dla-dzieci-the-tale-of-peter-rabbit/

Świetlik to mały mieszkaniec lasu, który pomaga zbłąkanym wędrowcom odnaleźć drogę do domu. Jednak tym razem, to on się zgubił. Szuka pomocy u innych mieszkańców lasu. Czy uda mu się wydostać z tych tarapatów?

Zobacz na stronie wydawnictwa: http://www.poltext.pl/b2561-zagubiony-swietlik-brighty-got-lost-w-wersji-dwujezycznej-dla-dzieci.htm

Autorem książki „Zagubiony Świetlik” jest Adam Święcki – ilustrator, scenarzysta i rysownik komiksowy, który tworzy zarówno dla dzieci (np. „Trochę hałasu z głębi lasu” i dorosłych (np. „Przebudzone legendy”).

Książka jest bardzo ładnie wydana, ma sztywną oprawę i ciekawe ilustracje, które trochę przypominają komiks dla najmłodszych. Poziom jest dość prosty, ale nie brakuje w nim trudniejszych i ciekawszych słówek. „Zagubiony Świetlik” z pewnością sprawdzi się w przypadku początkujących uczniów języka angielskiego, którzy czytają już samodzielnie lub dzieci wychowywanych dwujęzycznie.

Również i tym razem nie zabrakło na końcu książki najróżniejszych zadań wspierających naukę języka angielskiego małych czytelników – krzyżówki, wykreślanki, rebusy i inne zagadki.

Dodatkiem do książki są aż trzy darmowe wersje audio (nagrania mp3), które można pobrać ze strony internetowej wydawnictwa: dwujęzyczna, angielska i polska.

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania czeka jeden egzemplarz „Zagubionego Świetlika”

Kliknij tutaj: https://kakaludek.com/konkurs-zagubiony-swietlik-dwujezycznie-z-wyd-poltext/

Za przekazanie książki do recenzji dziękujemy wydawnictwu Poltext

One thought on “Zagubiony Świetlik – dwujęzyczna książka dla dzieci”

Leave a Reply