Wskazówki – Bartosz Szczygielski. Każda przygoda ma gdzieś swój początek, ale nie wszystkie muszą mieć tylko jedno zakończenie. Przeżyj z Maksem najdłuższy dzień jego życia.

Wskazówki – Bartosz Szczygielski [RECENZJA]

Bartosz Szczygielski to ceniony autor kryminałów, ale tym razem napisał coś specjalnie dla młodszych czytelników. „Wskazówki” to ksiażka wyjątkowa, która od pierwszych stron wciągnie Was w wir niesamowitych zdarzeń. Każda przygoda ma gdzieś swój początek, ale nie wszystkie muszą mieć tylko jedno zakończenie!

Rodzina Maksa to tylko on, jego tata i ekscentryczny pradziadek Zygmunt, który lubi opowiadać niestworzone historie. Z okazji pierwszego dnia wiosny chłopiec postanawia iść na wagary, ale nawet przez chwilę nie podejrzewa, jak ta jedna decyzja na zawsze odmieni jego losy.

Niespodziewany prezent od pradziadka sprawi, że będzie to najdłuższy dzień w jego życiu. Pozna nieznaną mu dotąd przeszłość jego rodziny, rozwikła tajemnicę pewnej sporej gotówki oraz przekona się na własnej skórze, że magiczne sztuczki nie są dobrym rozwiązaniem na wszystko.

Serdecznie polecam Wam sięgnąć bo tę nowość, bo przygody Maksa świetnie pokazują, że każde działanie niesie ze sobą konsekwencje. Nawet te najbardziej błahe potrafią mieć ogromny wpływ na czyjeś życie. Akcja jest wartka, książka trzyma czytelnika w napięciu i nie pozwala się nudzić.

Zobacz na stronie wydawnictwa: https://www.gwfoksal.pl/wskazowki-bartosz-szczygielski-sku40d7d6589b97004914b1.html

Sugerowana kategoria wiekowa dla tej książki to 6-12 lat, ale nasz 4-letni Kakaludek z zaciekawieniem słuchał jej fragmentów. Jestem przekonana, że Wam również przypadnie do gustu, bo to wartościowa lektura z przesłaniem.

Za przekazanie książki do recenzji dziękujemy wydawnictwu Wilga

Leave a Reply