Autka Wader Kid Cars + Garaż z windą 3 poziomy od Wader. Bardzo wytrzymałe zabawki w świetnej cenie. Idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Autka Wader Kid Cars + Garaż z windą 3 poziomy

Kakaludek i jego brat uwielbiają wszelkie pojazdy. Gdy znalazłam w sieci serię pojazdów Kid Cars i pasujący do nich garaż/parking, to wiedziałam, że właśnie znalazłam dla nich idealny prezent z okazji Dnia Dziecka.

Pojazdy Kid Cars od Wader

Cena: od 4.38 zł/szt

Zobacz w Ceneo: https://www.ceneo.pl/1187941#crid=264109&pid=14322

Wszystkie pojazdy wykonane są z grubego i wytrzymałego plastiku. Niektóre modele mają ruchome elementy (np. wywrotka, dźwig, ciężarówka).

Możliwość dowolnego łączenia ich ze sobą, duża ilość modeli do wyboru (mamy mniej niż połowę!) oraz fantastyczna cena, to dodatkowe powody, dla których warto bliżej im się przyjrzeć.

Moim zdaniem, takie autko za trochę ponad 4 zł, to zdecydowanie dobry pomysł na mały upominek dla dzieci z różnych okazji – Dzień Dziecka czy zakończenie roku szkolnego.

Wywrotka

Ciężarówka

Dźwig

Szambiarka

Garbusik

Sportowe auto

Wader Garaż z windą 3 poziomy

Wszystkie pojazdy z serii Kid Cars pasują do tego garażu, który można znaleźć w sklepach online już od 62 zł!

W skład zestawu wchodzi trzypoziomowy garaż z windą, dwa autka, dwie palmy, dwa znaki „WADER” oraz zestaw naklejek.

Cena od: od 61,38 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/47409781#crid=263960&pid=14322

Elementy bardzo prosto łączy się ze sobą bez użycia śrubokręta. Potrafi to zrobić nawet nasz 3,5-latek. Można dowolnie mieszać ze sobą inne tory z tej serii zabawek np. dokupić parking lub inny garaż.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu i z pewnością będziemy uzupełniać naszą kolekcję pojazdów o kolejne modele z tej serii.

Leave a Reply