Obłoczki – gra od Foxgames dla dzieci 4+. Gra dla 2-5 graczy. Szybkie, 15-minutowe rozgrywki przypadną do gustu najmłodszym graczom.

Obłoczki – gra od Foxgames dla dzieci 4+

Nowość od Foxgames, to propozycja dla najmłodszych graczy. Sugerowany wiek to 4+, natomiast jeśli Twoje dziecko ma dobrą spostrzegawczość, to możliwa jest wspólna zabawa nawet z młodszymi graczami.

W opakowaniu gry „Obłoczki” znajduje się:

  • 30 kafelków
  • 15 dwustronnych kart z obrazkami
  • instrukcja

Gra polega na jak najszybszym odszukaniu dwóch połówek tej samej chmurki, która znajduje się karcie, zanim zrobią to inni gracze. Karty są dwustronne, możemy wybrać czy będą na nich obłoki, czy bardziej rzeczywiste ilustracje.

Możliwy jest równiez wariant kooperacyjny gry, w którym gracze wspólnie starają się jak najszybciej ułożyć wszystkie obłoki.

Obłoki mają naróżniejsze kształty, jedne są proste do odszukania nawet dla takich Maluchów jak nasz Kakaludek, ale inne mogą stanowić dla nich pewną trudność.

Gra jest jednak ciekawa, a rozgrywki szybkie. Pudełko jest małe, dlatego nie zajmie dużo miejsca, ani na półce, ani w wakacyjnej walizce. W sklepach internetowych znajdziecie ją za mniej niż 30zł.

Cena: od 27,40 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/83409462#crid=281827&pid=14322

Każdą grę wykorzystujemy zgodnie z naszymi potrzebami i Was również do tego zachęcamy. Jeśli jest taka konieczność, to dostosowujemy zasady do możliwości naszych dzieci, bo to, co ma dla nas największe znaczenie, to wspólnie spędzony czas, dobra zabawa i zarażanie dzieci „planszówkowym bakcylem”.

Przeczytaj naszą drugą recenzję nowości od Foxgames – gra „Sprint”: https://kakaludek.com/sprint-gra-od-foxgames-dla-dzieci-6/

Za przekazanie gry do recenzji dziękujemy Foxgames

One thought on “Obłoczki – gra od Foxgames dla dzieci 4+”

Leave a Reply