Seria Dotknij natury – nowości od Kapitana Nauki. Bogato ilustrowane książki sensoryczne w twardej oprawie i ze wzmocnionymi stronami dla dzieci w wieku 1+.

Seria Dotknij natury – nowości od Kapitana Nauki

Każda z książek dostępnych w serii Kapitan Nauka „Dotknij natury” od wydawnictwa Edgard ma 24, bogato ilustrowane strony, które zachwycają. Tym, co szczególnie wyróżnia je na rynku jest bardzo wysoka jakość. Kiedy dotkniecie ich na żywo, to zapewiam, że natychmiast wyczujecie różnicę.

Specjalnie wzmocnione strony i twarda oprawa gwarantują dużą wytrzymałość i bezpieczeństwo dla dzieci już od 1. roku życia. Ilustracje są barwne i naprawdę piękne. Ponadto na każdej ze stron znajdziecie mnóstwo pobudzających wyobraźnię sensorycznych elementów (najróżniejsze dziurki i otworki oraz wystające części).

Wiosną swoją premierę miały książki „Witaj, ptaszku!” i „Witaj, motylku!”, a od września w sklepach dostępne są dwa nowe tytuły, które możecie zobaczyć poniżej.

Witaj, zajączku!

„Witaj, zajączku!” to historia o tacie, który zabiera swoje dzieci na wyprawę, by poznały świat, ale świat potrafi być niebezpieczny dla zajączków. To zdecydowany faworyt moich chłopców, jeśli chodzi o tę serię. W czytaniu przypomina trochę „Idziemy na niedźwiedzia”, więc pokochali ją od samego początku. A ten jastrząb jest fantastyczny!

Cena regularna: 35,90zł

Zobacz na stronie wydawnictwa: https://www.kapitannauka.pl/maluch-do-3-lat/2077-witaj-zajaczku-9788366404076.html

Witaj, żabko!

„Witaj, żabko!” to historia pewnej samiczki, która zakochuje się w innej żabie i… tak właśnie powstają kijanki. Maluszki są bardzo ciekawskie, a ich mama robi wszystko, by były bezpieczne. To ciekawa propozycja, która może być początkiem bardzo pouczających rozmów o cyklu życia żaby i ekosystemie stawu.

Cena regularna: 35,90zł

Zobacz na stronie wydawnictwa: https://www.kapitannauka.pl/maluch-do-3-lat/2078-witaj-zabko-9788366404083.html

Za przekazanie książek do recenzji dziękujemy wydawnictwu Edgard

Leave a Reply