Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie plecaka dla przedszkolaka? Który plecak jest lekki, wytrzymały i atrakcyjny dla małych dzieci? Która firma ma duży wybór plecaków dla chłopców?

Wyprawka dla przedszkolaka – plecak, lanchówka i bidon SKIP HOP

Do żłobka, przedszkola i zerówki dzieci zabierają ze sobą zazwyczaj niewiele lub nic. Czasami jest to tylko bidon i drugie śniadanie, piórnik lub strój na w-f. Wszystko zależy od organizacji pracy w danej placówce.

Wybierając plecak dla przedszkolaka warto zwrócić uwagę na to, aby był przede wszystkim:

-lekki

-wytrzymały

-niepowtarzalny

Lekki – wysyłając dziecko na wycieczkę nie musimy się martwić tym, że plecak jest znacznym obciążeniem już sam w sobie, a co dopiero wypełniony po brzegi „wałówką” od mamy.

Wytrzymały – plecaki małych dzieci pierze się często, dlatego warto kupić taki, który nie rozpadnie się po pierwszym wyjęciu z pralki. Rozlane mleko, zgnieciony banan, czy inne wypadki nie będą Wam wtedy straszne.

Niepowtarzalny – wyjątkowy plecak, to zawsze powód do dumy dla dziecka, a dzięki temu unikniemy sytuacji, że nasz plecak zabierze do domu któs inny. Wierzcie mi na słowo – takie rzeczy dzieją się nawet w szkole.

Szukając pierwszego plecaka dla mojego Kakaludka, który przy sprzyjających wiatrach zacznie tej jesieni przedszkole, znalazłam ofertę marki SKIP HOP. Zakochałam się w ich produktach od pierwszego wejrzenia, bo mają wszystko to, co cenię w produktach dla dzieci – wysoką jakość i atrakcyjny wygląd.

Skip Hop posiada ponad 24 dostępne wzory akcesoriów dla dzieci -wszystkie są bajeczne! Sprzedają plecaki, lanchówki, bidony, walizki, parasole, plastikowe talerze i miski, sztućce i wiele innych. A wszystko pasujące do siebie!

Ostatecznie zdecydowałam się na zakup wyprawki z serii z kameleonem Codym, bo te muszki przy zamkach są urocze. Do tego ogon kameleona jest wykonany z odbijającej światło folii, przez co ciekawie się mieni. Bardzo podobał mi się też czerwony lisek, dlatego czekam tylko, aż Braciszek Kakaludka dorośnie i będzie potrzebować swojego plecaczka.

SKIP HOP PLECAK ZOO KAMELEON CODY

Cena od: 89,00 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/44981396#crid=205232&pid=14322

SKIP HOP LANCHÓWKA ZOO KAMELEON CODY

Cena od: 59,65 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/56293279#crid=205233&pid=14322

SKIP HOP BIDON ZOO KAMELEON CODY

Cena od: 25,99 zł

Porównaj z Ceneo: https://www.ceneo.pl/46071316#crid=205231&pid=14322

 

POZOSTAŁE SERIE SKIP HOP – PONAD 24 ZWIERZAKI DO WYBORU!

A który Wy byście wybrali? Na co zwracaliście uwagę przy zakupie plecaka dla Waszego dziecka?

Leave a Reply