Planer językowy CZAS NA ANGIELSKI od Edgard to nowość w ofercie tego wydawnictwa. Planuj i ucz się języka angielskiego każdego dnia.

Planer językowy CZAS NA ANGIELSKI od wydawnictwa Edgard

Chyba każdy, kto posługiwał się dawniej językiem obcym na dobrym poziomie wie, ile trudu wymaga zachowanie wysokiej sprawności językowej, jeśli nie korzysta się ze swych umiejętności na co dzień.

Wpis o tym, co robię, aby mój poziom języka angielskiego nie zardzewiał, możecie znaleźć na blogu od ponad trzech lat:

Tutaj: https://kakaludek.com/10-sposobow-utrzymanie-poziomu-jezyka-angielskiego/

Nowością wydawniczą od EDGARD Języki Obce, o której chcę Wam dziś trochę opowiedzieć jest planer językowy. Kalendarz, który pomoże Wam z systematycznymi powtórkami lub zaplanowaniem nauki języka angielskiego.

To świetne rozwiązanie dla tych z Was, którzy nie wiedzą od czego zacząć, nie chce im się szukać regułek gramatycznych, przykładowych zadań i testów; oraz potrzebują przysłowiowego „bata nad głową”, aby zmotywować się do pracy.

Zobacz planer na stronie wydawnictwa: https://www.jezykiobce.pl/angielski/2118-planer-jezykowy-czas-na-angielski-9788366404397.html

W planerze znajdziecie nie tylko reguły gramatyczne, ale również ćwiczenia powiększające zasób słownictwa i testy podsumowujące efekty Waszej pracy. Świetnym dodatkiem na końcu planera są najróżniejsze plansze i tabelki do uzupełniania według Waszych potrzeb i uznania.

Planer zmusza również do ćwiczenia umiejętności pisania, na przykład w formie uzupełniania pamiętnika:

Jeśli szukacie motywacji do nauki języka angielskiego lub przypomnienia sobie podstaw, bo trochę Wam się już przykurzyły, to serdecznie polecam ten planer językowy. Zmusza do przećwiczenia swoich umiejętności na wiele sposobów, a dzięki testom podsumowującym możecie na bieżąco obserwować swoje postępy.

Za przekazanie planera językowego do recenzji dziękujemy wydawnictwu Edgard

Leave a Reply